Uratowała mi życie.Wyrzucili mnie z Urologii w Grudziądzu.Poszedłem do mojej lekarki dr.Maj,a Ona bez słowa zawiozła mnie do Kliniki w Bydgoszczy, w której od razu byłem operowany( miałem urwany moczowód, który dyndał w jamie brzusznej i spowodował zapalenie otrzewnej)żyję dzięki niej i dzięki dr Wrońskiemu.

Dobry lekarz i fajna babka .Dzięki jej szybkiej diagnozie i interwencji moje dziecko szybko trafiło na operację i dzis jest już zdrowe :) Dziekuje pieknie i POLECAM W 100%, oby więcej takich lekarzy!

Dziekuje pieknie i POLECAM W 100%, oby więcej takich lekarzy!

bardzo dobry lekarz kompetentyny godny zaufania

bardzo dobry lekarz kompetentyny godny zaufania

Jako Dyrektor Przychodni i lekarz,zrobiła z Przychodny kolorowy lokal,bardzo przytulny, i ciepły.Brawo jej za to.Jest też dobrym sumiennym lekarzem internistą.Polecam Ją.