lekarz Teresa Maj

Lekarz rodzinny

Wizyta u pani doktor zaczyna się od słów przyszłaś odpocząć, chociaż mam 40 lat i nigdy nie byłyśmy na Ty. Później zagląda w kartę i pyta po co przyszłaś. Potrzebuję leki na astmę. Pani doktor grzebie w karcie i stwierdza ze nie wypisze lekow. Ponieważ moje badania są nie aktualne. Tłumaczę ze wizytę mam na lipiec. Bo tak zalecił pulmonologa. Owa pani sugeruje ze problem da się załatwić szybciej, bo zna sposób. Moja opinia jest taka niech ktoś w końcu wyślę ta kobietę na emeryturę. Nie nadaje się do leczenia ludzi. Wizyta na następny dzień u innego internisty z tym samym kompletem zaświadczeń. Leki bez problemu wypisane bez komplikacji. Coś więcej trzeba mówić. A dzięki pani Maj w nocy przeżyłam atak duszności z powodu braku leku ratującego mi życie. Życzę dużo zdrowia jej pacjentom. Bo jeśli lekarz zaczyna przyjmowanie pacjentów od stwierdzenia że przychodzisz po l4 albo od pytań czy pracujesz i dobrze zarabiasz to nie jest lekarzem.

bardzo dobry lekarz kompetentyny godny zaufania

bardzo dobry lekarz kompetentyny godny zaufania

Uratowała mi życie.Wyrzucili mnie z Urologii w Grudziądzu.Poszedłem do mojej lekarki dr.Maj,a Ona bez słowa zawiozła mnie do Kliniki w Bydgoszczy, w której od razu byłem operowany( miałem urwany moczowód, który dyndał w jamie brzusznej i spowodował zapalenie otrzewnej)żyję dzięki niej i dzięki dr Wrońskiemu.

Dobry lekarz i fajna babka .Dzięki jej szybkiej diagnozie i interwencji moje dziecko szybko trafiło na operację i dzis jest już zdrowe :) Dziekuje pieknie i POLECAM W 100%, oby więcej takich lekarzy!

Dziekuje pieknie i POLECAM W 100%, oby więcej takich lekarzy!

Jako Dyrektor Przychodni i lekarz,zrobiła z Przychodny kolorowy lokal,bardzo przytulny, i ciepły.Brawo jej za to.Jest też dobrym sumiennym lekarzem internistą.Polecam Ją.