lekarz Teresa Marek-Szydłowska

Pulmonolog, Pediatra

1,5
1,5

Czy ta pani ma specjalizacje pulmonolog??? Niestety ale byłem u tej pani w placówce Lux Med z synem u którego niepokoił mnie nasilający się kaszel a syn kilka dni temu był hospitalizowany w szpitalu na problemy żołądkowe związane z zarażeniem się Covid. Po wysłuchaniu naszej całej historii już zaznaczyła że dziecko może mieć śródmiąższowe zapalenie płuc i po delikatnym zbadaniu dziecka z wielkim przerażeniem kazała jak najszybciej jechać do szpitala bo dziecko nie może oddychać, ale nie do tego co już był hospitalizowany tylko do najbliższego bo liczy się każda minuta. Przerażony pojechałem do szpitala na szczęście do tego co był ostatnio. Okazało się że diagnozna pani doktor wgl. Nie była zgodna. Dziecko po nebulizacji i wykonaniu kompletu badań zostało na drugi dzień wypisane do domu. Mam nadzieje że już nigdy tak niekompetentnego i z 0 empatią lekarza nie spotkam

Zadzwoniłam do Pani dr dzień przed planowanym szczepieniem z prośbą o analizę morfologii dziecka oraz opinię czy dziecko nadaje się do szczepienia. Pani dr uznała, ze nie ma przeciwskazań, po czym następnego dnia inna pani dr kwalifikująca do szczepienia potwierdziła moje obawy mówiąc, iż wyniki morfologii stanowią absolutne przeciwskazanie do szczepienia. Przez niekompetencję pani dr udzielającej mi teleporady zmarnowałam czas i niepotrzebnie naraziłam dziecko na stres ciągnąc ją bezsensownie do lekarza!