dr n. med. Teresa Mróz

Kardiolog

Szkoda słów, jeżeli chodzi o tę Panią doktor. Kto jej dał dyplom???? Chyba go zrobiła za kurczaki albo gęsi. Gdyby nie moja moja interwencja i załatwienie przeniesienia do innego szpitala, to mojej mamy by już nie było na tym świecie. Jak można leczyć człowieka na zapalenie płuc, gdy zostaje on przyjmowany do szpitala z zupełnie innej przyczyny. Ta osoba powinna zostać pozbawiona praw lekarskich i zająć się zupełnie czym innym niż leczenie ludzi. Bardziej szkodzi pacjentom niż pomaga. Ludzie unikajcie tej lekarki jak ognia, jeżeli chcecie żyć!!!

Wprawdzie powyższa analiza nie "wychodzi" dobrze dla pani dr Mróz, ale polecam Ją jednak, ponieważ uratowała życie mojemu ojcu. W pewnym momencie leczenia stwierdziła, że natychmiast musi iść na bay-passy. Termin był za 2 miesiące. Pani dr stwierdziła, że ojciec nie przeżyje tyle czasu bez natychmiastowej operacji. Zrobiliśmy wszystko, co było możliwe i zdążyliśmy. Ojciec żyje 6 rok po operacji. Innym razem w czasie wizyty kontrolnej od zaraz położyła tatę na oddziale, gdyż miał stan przedzawałowy. Zaznaczam, że ojciec jest pacjentem z NFZ i nie stosowaliśmy żadnych łapówek.

"Lekarz" a raczej parodia Lekarza bo inaczej nie można tego nazwać. STANOWCZO NIE POLECAM NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI. Wiedza tak mała że dziecko w przedszkolu wie więcej. Brak mi słów na określenie tak odrażająco niedokształconej osoby, która nie zna podstawowych pojęć medycznych. Współczuje WSZYSTKIM OSOBĄ KTÓRE BĘDĄ SIĘ LECZYĆ U TAKICH "LEKARZY" Tacy "LEKARZE" jak Mróz nie powinni pracować w jakimkolwiek w szpitalu proponuje się zająć sprzątaniem może do tego się Pani nadaje na pewno leczenie to nie jest mocna strona tej lekarki.

Pani doktór Mróz jest świetnym kardiologiem i bardzo dokładnym (chodzi o przeprowadzanie wszystkich badań i dopasowanie leków). Polecam