dr n. med. Teresa Niedbałka

2,6
2,5
2,4
2,2

Dramat a nie ginekolog... Lepiej iść prywatnie i do lepszego ginekologa który wie co robi i ma odpowiedni sprzęt. Tam to gorzej jak w średniowieczu... Pani Doktor nie miła i wiecznie z pretensjami jakby za karę tam przyjmowała. Aby odbębnić i następna. Omijajcie te miejsce bo prędzej czy później będziecie szukać dobrego i odpowiedzialnego ginekologa.

Chciałem umówić się na wizytę u lekarza, ale sekretarka, która odbierała telefony, zachowywała się niegrzecznie, nie chciała nawiązać kontaktu, bo jestem z Ukrainy musisz być tolerancyjny wobec innych narodowości, ja, podobnie jak obywatele polscy, płacę państwu podatki i chciałbym uzyskać pomoc w ubezpieczeniu

Pani lekarka bardzo miła i uprzejma, niestety jednak odradzam ze względu na mocno średniowieczne poglądy. Nie chciała wykonać mi USG dopochwowego ani cytologii - „ze względu na błonę dziewiczą”. Na moje nalegania i tłumaczenie że to tylko kawałek błony śluzowej, zaczęła mi tłumaczyć, że „ona o swoją to by się biła”. Stracony czas.

Nie wiem kto wystawia te negatywne opinie o Pani doktor bo ja bardzo polecam miła, uprzejmą, kompetentną Pani ma podejście do młodych pacjentek zawsze wysłucha, doradzi pomoże i jak coś się nie wie to wytłumaczy. Jest moim trzecim ginekologiem i na pewno ostatnim bo dwóch poprzednich to bardzo źle wspominam. Jeszcze raz bardzo polecam

Odradzam. Chamska i opryskliwa, o delikatności młotka. Rzucajaca do pacjentki tekstami: "Bylo nog nie rozkladac, to bys w ciazy nie byla. Puscilas sie to masz." I nie,pacjentka w ciazy nie była, okres spóźnił się w wyniku dużego stresu.

Odradzam. Chamska i opryskliwa, o delikatności młotka.
I nie,pacjentka w ciazy nie była, okres spóźnił się w wyniku dużego stresu.

Stanowczo odradzam wizyty u tej Pani, niekompetentna oraz wykazuje duży brak szacunku do pacjenta.

Odradzam Panią „doktor” szczególnie młodym kobieta do których nie ma za grosz szacunku! Gdy na wizycie powiedziałam o skorzystaniu z pomocy innego ginekologa zmieniła odrazu ton i była bardzo niemiła, wręcz dało się odczuć ze chce pokazać swoją wyższość i ze tylko do jej gabinetu powinnam chodzić. Zdecydowałam się na wizytę u innego ginekologa ze względu na borykanie się z ciągłymi infekcjami których Pani „doktor” nie potrafiła wyleczyć! Dowiedziałam się tez o torbieli na jajniku o którym mnie nie informowała po mimo ciągłych boli w pachwinie twierdziła ze po owulacji ...

Gdy na wizycie powiedziałam o skorzystaniu z pomocy innego ginekologa zmieniła odrazu ton i była bardzo niemiła, wręcz dało się odczuć ze chce pokazać swoją wyższość i ze tylko do jej gabinetu powinnam chodzić. Zdecydowałam się na wizytę u innego ginekologa ze względu na borykanie się z ciągłymi infekcjami których Pani „doktor” nie potrafiła wyleczyć! Dowiedziałam się tez o torbieli na jajniku o którym mnie nie informowała po mimo ciągłych boli w pachwinie twierdziła ze po owulacji wszystko wróci do normy. Starsza Pani powinna już dawno wykonywać swój zawód aby oszczędzić kobieta szukającym pomocy stresu i braku profesjonalizmu!

Pani doktor ma bardzo złe podejście do kobiet w ciąży, zachowanie aroganckie, nieprzyjemna........no chyba że od początku chodzisz prywatnie to kasa czyni cuda🙂

Odradzam !! Nie będe się wdawała w całą historię mojej wizyty napisze tylko tak jak nie posmarujesz nie dostaniesz ..o kontynuację L4 w 6 miesiącu ciąży musiałam wręcz błagać by nie stracić pracy.. Przypisywanie mi lenistwa obraźliwe komentarze odnośnie moich dolegliwości oraz ich braków..założę się że prywatna wizyta byłaby z uśmiechem na twarzy omijajcie tę kobietę szerokim łukiem !!!!

Pani doktor bardzo profesjonalnie i miło mnie przyjęła. Wyjaśniła wszystkie zalecenia bardzo rzetelnie. Z serca polecam tego lekarza.

Z serca polecam tego lekarza.