dr hab. n. med. Teresa Nieszporek

Nefrolog, Internista

Trafiłam do Pani Doktor dwa lata temu, wydawało mi się że będzie dobrym i miłym specjalistą niestety z każdą wizytą jestem coraz bardziej zawiedziona.... Pani Doktor jest oschła, tłumaczy mi chorobę że zniecierpliwieniem , że aż nie wiem czy mogę się coś zapytać czy lepiej nie. Podczas wizyty się śpieszy, odbiera telefony podczas których umawia pacjentów na prywatne wizyty... Czuję się trochę zawiedziona. Wiem, że mój przypadek nie jest jakiś nadzwyczaj ciężki, ale też chciałabym mieć swoje 5 minut u Pani Doktor tylko dla siebie.

Trafiłam do Pani doktor z kreatyniną 7,1 co jak wielu leczących się powinno wiedzieć że tu wymagany jest tylko przeszczep P doc Nieszporek zastosowała jednak jeszcze leczenie ,gdzie inni pukali się w czoło że tu pomoże jedynie przetoka i przeszczep na ta chwile jestem zdrową osobą z kreatynina 0,8-0,9 .Zaufalam Pani doktor i Bóg jeden wie że bedę jej wdzięczna do końca życia dzieki jej kompetencją i zdrowego podejścia do pacjenta uniknełam djalizowania się a co za tym idzie przeszczepu i choć mineło 3 lata nadal wspominam ja ciepło DZIĘKUJĘ

Od roku leczę się u pani docent Nieszporek, wyniki mam coraz lepsze. Jestem szczęśliwa i spokojna, że leczę się u tak dobrego specjalisty. Wreszcie mogę czuć się bezpiecznie, że jestem w dobrych rękach. Pani docent jest bardzo dokładna, zbada pacjenta, porozmawia, doradzi. Jestem bardzo zadowolona z mojego lekarza prowadzącego moje leczenie po przeszczepie.

Zupełnie nie zgadzam się z negatywną opinią o Dr Nieszporek, natomiast przypuszczam, że pani komenyująca tę negatywną wypowiedź w całej rozciągłości ma rację. To jest ideał nie lekarz (człowiek). Rzadko spotyka się tak kompetentnych i życzliwych, a zarazem skromnych lekarzy, zwłaszcza z tytułami.Dwoma rękami podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami o docent T. Nieszporek.

Pani docent jest znakomitym lekarzem tak profesonalnie jak i w kontakcie z pacjentem.Bardzo dokładna,życzliwa,wnikliwie tłumaczy i wyjaśnia wszystkie wątpliwości odpowiadając na wszystkie pytania pacjenta. Daje poczucie bezpieczeństwa pacjentowi. Psycholog Krystyna D.(pacjent)

Jestem zaskoczona opinią Pani o wykształceniu psycholgicznym. Oprócz docent Nieszporek znam tylko jednego innego lekarza, któremu bezgranicznie zaufałabym. Naprawdę odwiedzam wielu lekarzy i mogę powiedzieć, że docent Nieszporek jest przemiła w kontakcie lekarz-pacjent. Jestem jej pacjentą od prawie 18 lat. Nigdy mnie nie zawiodła. Zawsze jest do dyspozycji, służy radą telefonicznie i w gabinecie. Uważam, że ma bardzo racjonalne podejście do choroby, ale nie koncentruje się wyłącznie na chorobie głównej. Mam wrażenie, że kompleksowo patrzy na organizm o czym świadczą zlecane przez nią badania. Tłumaczy, wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie nawet nie związane bezpośrednio z chorobą. Dla mnie również ważne jest podejście psychologiczne, nie chciałabym usłyszeć, że za ileś lat czeka mnie przeszczep nerki i kropka. Nigdy tego nie usłyszałam chociaż wiem, że to może nastąpić. Jeżeli chodzi o duchowe wsparcie śmiało mogę powiedzieć, że u docent Nieszporek je mam. Nie zamieniłabym tego lekarza na żadnego innego.

Jako lekarz wiec jesli chodzi o mkompetencje pewna nie moge byc poniewaz trwa wciaz przy jednej diagnozie, ktora sie jednak jakos nie potwierdzila, za to inne warianty wymagalyby dalszego, zmudnego leczenia. Poszlam syna leczyc gdzie indziej i okazalo sie, ze jednak moga byc inne przyczyny wiec tyle jesli chodzi o kompetencje. Jako czlowiek niestety mam niezbyt mile odczucia, a szczegolnie moj syn, ktory uslyszal wiele cierpkich slow od niej, ALE.. pod moja nieobecnosc. W prywatnej rozmowie ze mna mowila co innego, synowi przy wizytach na oddziale i w poradni rowniez co innego. Oschla, nieprzyjemny ton moim wiec zdaniem, a mam wyksztalcenie psychologiczne w relacji czlowiek-czlowiek nie sprawdza sie. Tym bardziej czlowiek potrzebujacy wsparcia, zalamany nastolatek jeszcze besztany przez lekarza odbierajacego mu wszelkie nadzieje. Jestem rozalona, syn nabral ogolnie urazu do lekarzy, musialam zmudnie nad tym pracowac aby podjal sie dalszego leczenia w innym miejscu. Nie polecam.

Bardzo dobry specjalista w dziedzinie nefrologi i przeszczepów.

Bardzo dobry specjalista w dziedzinie nefrologi i przeszczepów.