Teresa Nitka

Psychiatra

3,3
3,7
3,6

Goraco polecam wszystkim :) dzięki Pani doktor szybko zdiagnozowano zaburzenia u dziecka co dało szansę na szybka i skuteczną terapię

absolutnie niedobry lekarz wieloletnie leczenie na chorobę której nie ma tony leków które nigdy nie działały zmęczenie pacjentem - niezdiagnozowane zaburzenie rozwojowe wieku dziecięcego przez lat wiele, zakaz mówienia innym lekarzom ,ze przyjmuje leki. Zamiast leczenia - totalne rozwalenie . Na szczęście są lekarze którzy zorientowali się na pierwszej wizycie o co chodzi Zdecydowanie nie polecam nikomu

Pani Nitka to bardzo dobry psychiatra. Nie jest pazerna na kasę za to bardzo fachowo podchodzi do pacjenta. Bylem w kiepskim stanie od pół roku zacząłem zauważać uroki życia. Dzięki Pani doktor. Artur :)

Artur :)

Pani doktor to złota kobieta i profesjonalny lekarz. A opinie o pani dr podpisane anonimem,to stek bzdur i kłamstw. Ale jak wiadomo kłamstwa z reguły nie sa podpisywane imieniem i nazwiskiem. Tak więc,pani-nie "anonimie" prosze sobie darowac nie prawdziwe opinie o Pani doktor. Beata Witkowska.

Pani dr zajmuje sie moją córką.efekt byl juz po kilku dniach :) Celna diagnoza i pomoc!!!Cena wizyty rożna w zależności od tego po co przyszłyśmy(np recepta) czasami zupełnie symboliczna.Najwięcej zapłaciłyśmy 100zł i tez nie uważam ,że to za dużo.Pani dr jest dostępna cały czas pod tel. nawet w dni wolne i zawsze służy pomocą co jest niezwykle ważne.

Nie wyobrażam sobie lepszego lekarza. Pani doktor działa fachowo, traktuje pacjenta indywidualnie, wzbudza zaufanie, rzetelnie dobiera leczenie.

Bardzo miła i sympatyczna osoba,napewno wzbudza zaufanie.Zawsze stara sie pomóc,uważam ze poswieca wystarczająco duzo czasu na rozmowe.Ogromny plus to to że zawsze można zadzwonic i uzyskać pomoc przez telefon.Zdecydowanie polecam.

Od trzech lat chodze do Pani doktor.Jestem bardzo zadowolona z kazdej wizyty.Mozna naprawde zaufac.

Wielokrotne wizyty, dostarczone opinie z PPP, EEG dziecka, badania, w efekcie leki na chybił trafił po 1. wizycie i ...brak diagnozy. Zmiana lekarza spowodowała, że nareszcie idziemy do przodu. Terapia, zmiana kształcenia dziecka, dobrane leki. Widocznie byliśmy zbyt skomplikowanym przypadkiem.

Zmiana lekarza spowodowała, że nareszcie idziemy do przodu.
Terapia, zmiana kształcenia dziecka, dobrane leki.
Widocznie byliśmy zbyt skomplikowanym przypadkiem.