lekarz Teresa Obrocka

Witam, chodze do Pani Doktor od wielu lat. Bylam zawsze bardzo zadowolona. Pani Doktor doklanie mowi jak bedzie wygladalo badanie, zawsze delikatna, pelen profesjonalizm, czystosc w gabinecie. Na prosbe telefoniczna przyjezdza do gabinetu jesli jest taka potrzeba. Pozdrawiam serdecznie Celina J.

Nie polecam. Pani doktor czas chyba z godnością odejść. Przeciąganie na siłę wykonywanie zawodu nie wpływa korzystnie dla pacjentek.

Opinię wystawiam na podstawie kilku lat chodzenia na wizyty do tej doktor. Niestety, ale nie polecam tego lekarza do niczego poza chodzeniem po recepty na antykoncepcję. Doktor nie stosuje żadnego środka nawilżającego podczas badania, wkłada palec w gumowej rękawiczce. Zdażyło się jej podniesionym głosem powiedzieć do mnie, że jak ona ma mnie zbadać, że nie rozluźniam się... A ciekawe jak się kobieta ma rozluźnić podczas badania, gdy palec w gumowej rękawiczce nie ma żadnego poślizgu? Badania u niej były zawsze bardzo bolesne. Raz poszłam do niej z infekcją, nawet wtedy nie zastosowała jakiegoś nawilżacza, a już od infekcji wszystko było suche i bardzo bolesne. Do końca dnia wszystko mnie bolało dwa razy bardziej niż przed wizytą. Podczas infekcji nie pobierała nigdy wymazów, cytologii. Ponadto, mimo stosowania antykoncepcji doustnej od kilku lat oraz raka jajnika w mojej najbliższej rodzinie, pani doktor nie widzi nigdy wskazań, żeby wysłać na profilaktyczne usg, muszę pójść prywatnie i płacić z własnej kieszeni. Zmieniam tego lekarza,gdyż mam już dość. Wolę pójść dwa razy w roku prywatnie i być traktowana godnie.

Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa.Doktor była bardzo nieprofesjonalna, przyszłam z infekcją, weszłam do gabinetu z mamą. Zarówno mama jak i ja niczego się od niej nie dowiedziałyśmy, co mi jest, po prostu przepisała antybiotyki. Pytałam, nie udzielała odpowiedzi. Badanie przeprowadziła w sposób bardzo bolesny.. bardzo nieczuła jak na kobietę. Do tej pory nie wiem co mi było, rzuciła tylko '' proszę porozmawiać z córką'' na koniec Bardzo mnie zraziła, potem poszłam prywatnie do ginekologa Omijajcie szerokim łukiem!

Bardzo mnie zraziła, potem poszłam prywatnie do ginekologa
Omijajcie szerokim łukiem!