lekarz Teresa Pawlikowska

Ginekolog, Ginekolog położnik

Pani Teresa Pawlikowska zmarła 22.03.2012.

Pani Teresa Pawlikowska zmarła 22.03.2012.

Bardzo współczuje pani doktor dowiedziałam sie że jest Pani chora na raka bardzo mi przykro lecz zawsze bede o pani pamietac poniewaz mnie pani urodziła i gdyby nie pani to nmozliwe by mnie na swiecie nie było . Proszę sie nieprzejmowac innymi dla mnie pani zawsze będzie wielka i zawsze bede o pani pamietac . Zycze przedewszystkim zdrowia bo to teraz jest najwazniejsze . :)

Wstyd dla całego środowiska lekarskiego. Lekarka całkowicie niekompetenta. Nie tylko przez całe lata nie zauważała poważnej choroby, która dla innych lekarza była natychmiast dostrzegalna, ale nawet po przedstawieniu wyników badań i opinii innych lekarzy o ciężkim stanie i konieczności natychmiastowego podjęcia leczenia, nie zaproponowała ŻADNEGO LECZENIA. Zrobiła cytologię, która wyszła dobrze i zaprosiła na "kontrolną wizytę" za pół roku. Jak najszybciej zmieniłam lekarza i czeka mnie poważna operacja. Gdyby p. Pawlikowska zauważyła jakiekolwiek zmiany, nie byłabym dzisiaj w tak złym stanie. Ta osoba stanowi ZAGROŻENIE dla życia i zdrowia swoich pacjentek. STANOWCZO ODRADZAM I OSTRZEGAM. Być może ta pani chce po prostu doczekać jakoś do emerytury nie przemęczając się, a może ma wczesne oznaki demencji, nie wiem - tak czy inaczej nie powinna mieć ŻADNEGO kontaktu z pacjentkami.