lek. dent. Teresa Piotrowicz

Leniwa pani ktora leczyla mi zeba kanolowo tylko do polowy.Musialem przechodzic bol jeszcze raz u innego dentysty.Na zdieciu bylo widac efekt jej pracy.Kanal w zebie wyszyszczony do polowy jak mnie to mialo nie bolec.Ale pieniadze wziete.NIE POLECAM

DENTYSTA GODNY POLECENIA. MIŁA I KONKRETNA KOBIETA , DUŻE ZAANGAŻOWANIE DO PROBLEMU MOJEJ CÓRKI ABY JEJ POMÓC. POLECAM W 100%.

Wspaniały doktor. Perfekcyjnie leczy zęby moje i mojej rodziny. Najlepszy stomatolog, na jakiego mogłam trafić. Polecam.

Kobieto z wieloma zastrzeżeniami co do leczenia mojej doktor !-.po innych wieluńskich dentystach poprawiałem zeby wlasnie u doktor Piotrowicz ,złego słowa na patałachów nie powiedziała a duzo mogla ,wszystko wytłumaczyła .wyprowadzilem sie do Warszawy i teraz chcąc nie chcąc tam sie leczę -pierwsze co mi powiedzieli to ze mial Pan dobrego stomatologa i do leczenia nic Pan nie ma .Zeby ma sie jedne i sie na nich nie oszczędza .A ludzka podłość nie ma granic ,pozdrawiam

Każdy przypadek jest inny, ja z moich doświadczeń z Panią doktor niestety nie polecam. Leczenie kanałowe wykonane bez jakichkolwiek tłumaczeń, pod koniec leczenia dopiero dostałam kartę o zgodzie na leczenie i zostałam poinformowana, że ząb być może trzeba będzie usunąć. Zbyt szybka i chaotyczna w tym co robi. Brak zaufania spowodowany jest również tym, że jeden ząb był robiony na "Przeczucie" ( bez oznak choroby, jakiegokolwiek bólu rozwiercony i zalakowany - prawdopodobnie chory, pewności jednak nie mam czy to nie zwykłe naciąganie, ponieważ mąż miał tak samo ). Po zrezygnowaniu z leczenia ( jeszcze 4 zęby były do leczenia według Pani doktor ) poszłam do innego lekarza, który stwierdził, że wszystkie zęby są zdrowe, tylko plomby od Pani doktor założone niedbale. Kolejny minus to to, że nie zawsze wymieniane są folie ochronne i narzędzia po poprzednim pacjencie, no i niestety cena. Plusem są paragony i, że pacjenci umawiani nie muszą czekać, aż poprzedni wyjdzie z gabinetu. Panią doktor gubi rutyna.

W 100% polecam , prace wykonane na lata, miła ale konkretna, potrafi sprowadzić na ziemię

pewna siebie, szorstka w swoim zachowaniu nie potrafi się wczuć w problem pacjenta. Beznadziejna.

nie polecam, słabo zna się na tym co robi

nie polecam, słabo zna się na tym co robi

w 100% polecam najlepszy dentysta do jakiego trafiłem , zęby zrobione na lata, porządnie, umie tłumaczyć pacjentowi, b. miła kobieta.

Dobry fachowiec, uprzejma, dobrze zrobi ząb ale drogi

Dobry fachowiec, uprzejma, dobrze zrobi ząb ale drogi