lekarz Teresa Porwisz-Jagoda

Neurolog

Lecze sie u Pani dr od 2000r i chcialabym miec takich wszystkich lekarzy. Zawsze dobra diagnoza i trafione leki . Leczy sie rowniez moja mama i corka ktora w Anglii leczyla sie pol roku bez efektu a dr Porwisz od razu postawila diagnize z dobranymi lekami i jakos pomoglo do dnia dzisiejszego. Pozdrawiam Marzena

Pozdrawiam Marzena

Chodziłam do lekarza na początku tolerowała pacjenta, później już nie tolerowała pacjenta kilka razy chodziłam do lekarza do dr Pani Porwisz-Jagoda i lekceważy pacjenta dr. Pani i nie może mi pomóc, że ja cierpię z bólu.

... kolejna moja wizyta u Pani Doktor :) ... dziękuję :) To, że się nie uśmiecha to szczegół - nie o to w końcu chodzi!!! - liczy się fachowość!!!!!!!

... kolejna moja wizyta u Pani Doktor :) ... dziękuję :)

Traktuje pacjenta podmiotowo, rzetelnie tłumaczy, zainteresowana chorobą, cieszę się, że trafiłam na taką panią doktor :)

Po przywiezieniu mojej babci na tzw. ostry dyżur, pani neurolog nie kryjąc swojego zniecierpliwienia pacjentką, stwierdziła, że mamy sobie "załatwić" prywatne leczenie. Jest to tym bardziej przykre, gdyż była lekarzem prowadzącym mojej babci gdy przebywała ona w szpitalu.