lekarz Teresa Pszczolińska-Różalska

Lekarz rodzinny, Pediatra

nieuprzejma , bezczelna. zapisuje złe leki, bazgrze jak kura pazurem! ma mało pacjentów najgorszy lekarz w skokach !

Witam Pani dr jest lekarzem chorób wewnętrznych zdecydowanie nie polecam Pani doktor nieuprzejma, bezczelna, robi problemy z wypisaniem recept nie wspomnę o skierowaniu do specjalisty. Nie zna się na leczeniu, nie tłumaczy kompletnie niczego, źle poinformowana o wszystkim i jeszcze się wykłóca nie mając racji...Dodam że Pani doktor nie ma wcale pacjentów także to już świadczy o tym jaka jest lekarką. Chodziłam do wielu lekarzy ale takiego lekarza jak Pani doktor jeszcze nie widziałam... ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!