lekarz Teresa Różycka

Bardzo przyjemna Pani doktor. Wszystko dokładnie tłumaczy. Lekarz konkretny i godny polecenia. Niedługo mam termin porodu i będzie super jak trafię na dyżur Pani doktor

Leczę się u dr Różyckiej już 5 lat w Poradni Onkologicznej. Skutecznie chroni mnie przed nawrotem raka szyjki macicy i jestem Jej za to ogromnie wdzięczną. Jest osobą miłą acz nie wylewną - mnie to absolutnie nie przeszkadza. Najważniejsze jest to, że jest świetna w swoim "fachu". Pani Doktor, bardzo dziękuję że Pani jest.

Piszę, ponieważ wydaje mi się, że wiele tutaj ocen krzywdzących lekarza. Rzeczywiście Pani doktor nie jest osobą bardzo otwartą, ale z pewnością bardzo kompetentna i rzeczową. Chodzę do niej od ładnych kilku lat i w czasie każdej wizyty precyzyjnie tłumaczyła, na czym będzie polegać leczenie, nawet jeśli wymagało to sporo czasu. Dodam, że jestem pacjentką wymagającą. To jeden z nielicznych lekarzy ginekologów, którzy, proszę wybaczyć kolokwializm, nie lecą na kasę.Gdy pojawił się poważniejszy problem zdrowotny, wszystkie badania miałam wykonane w ramach ubezpieczenia. Mam do niej duże zaufanie.

bardzo dobry ginekolog.prowadziła dwie nasze ciaże,niema żadnych problemów ze skierowaniami na badania specjalistyczne.Pacjętami opiekuje się jak własną rodziną.I Niezależnie czy to w poradni czy w szpitalu na bielanach i znam to z autopsji.Więc jeżeli ktoś pisze bzdetne opinie o kim kolwiek to niech sie potpisze pod swoją opinią, a nie głupi anonim. sobier74

Nie polecam tego lekarza. Na podstawie krotkiego badania usg, stwierdzila, ze napewno poronie i raczej zalecila mi usuniecie ciazy, rzekomo nie rozwijajacej sie. A tymczasem moja ciaza rozwija sie bardzo dobrze. Bardzo to przezylam, bo to moje pierwsze dziecko. Zero jakiejkolwiek empatii do pacjentki.

Tak ja widzę i ja po wizycie w szpitalu nie mam dobrych wrażeń. Pani doktor robiła mi USG przy przyjęciu do szpitala z powoduu ciąży obumarłej. Ponieważ była ze starzystką wszystko powiedziała jej, a do mnie rzuciła " Trzeba TO usunąć ". Potraktowała mnie jak jakąś małolatę z niechcianą ciążą która pewnie ucieszy się, że jej dziecko nieżyje... Koszmar!

Tak ja widzę i ja po wizycie w szpitalu nie mam dobrych wrażeń.

Miałam zaszczyt poznać Panią Doktor-Bardzo ciepła,troskliwa osoba.Odbierala moje dziecko na świat.Przy cięciu cesarskim czułam sie bezpieczna,ża to właśnie Pani Doktor-KOBIETA mnie operuje.Przez dalszy pobyt w szpitalu mile sie o nas pytała Polecam kazdej kobiecie rodzącej takiego lekarza.POLECAM BARDZO.Mogłabym długo opowiadać-jaka jestem jej wdzięczna za poród i ze uratowała moje dziecko-DARIA i OLIWKA POZDRAWIAMY

Świetny specjalista, spokojna, wyrozumiała. Cierpliwie tłumaczy wszelkie wątpliwości, odpowiada na pytania - nigdy nie zbywa milczeniem. POLECAM!!!

Nie miałam przyjemności poznać Pani doktor podczas wizyty prywatnej i podejrzewam, że jej podejście do pacjentki jest wówczas zupełnie inne niż w szpitalu...w szpitalu na oddziale patologii ciąży poczułam się przez nią potraktowana jak bym była winna tego, że jestem w ciąży...nie rozumiem tego wrogiego podejścia do kobiety skoro sama nią jest! nie wiem czemu wybrała taki zawód skoro pacjentki w szpitalu traktuje jak jakieś zło konieczne i nie ma do nich serca...przez nią spędziłam najgorszy dzień w moim życiu gdyż potraktowała mnie jak wyrodna matka swojego przyszłego dziecka a ostatecznie okazało się, że źle odczytała wyniki USG! Jeśli możesz to uciekaj :)

bardzo skromna osoba, małomówna, trzeba dużo się pytać, dobry specjalista

bardzo skromna osoba, małomówna, trzeba dużo się pytać, dobry specjalista