lekarz Teresa Sawa

Bardzo dobry lekarz, polecam każdemu! Rozpoznanie problemu, leczenie, miła. Moja ulubiona pani lekarz

Lekarz godny polecenia, fachowa pomoc, szybko sprawnie i bez żadnych pieniędzy!!!!!! Polecam jak najbardziej,

W zupełności mogę polecić Panią doktor. Jestem bardzo zadowolona z wizyt jak i z tego że mój synek przestał mi tak często chorować. Zostało dobrane właściwe leczenie i maluch jest znów uśmiechnięty. Pozdrawiam Beata

Omijać tą pseudo dr szerokim łukiem, takich ludzi powinno się .... z pracy. Lekarz ma służyć pacjentowi a nie mamonie- po to składa się przysięgę. Pani z podejściem do dzieci to nadaje się do plewienia buraków (SAMOTNIE) gdzieś daleko w polu X.

Rzeczywiście prywatnie "anioł" w ludzkiej skórze a państwowo w szpitalu "diabeł"!!! Jak moja poprzedniczka nie polecam!!!! kasa, kasa, kasa - tylko to się liczy dla Pani "dr"!

Jak moja poprzedniczka nie polecam!!!!
kasa, kasa, kasa - tylko to się liczy dla Pani "dr"!

córka 3,5roku bardzo często chorowała tydzień zdrowa i antybiotyk i tak wkoło nawet miała takie dusznosci że musiałam jechać na pogotowie po zastrzyk deksawen bo się dusiła jak pojechalismy do przychodni pani doktor zrobiła testy i okazało się że córka jest alergikiem na :mleko ,jajka ,ziemniaki, wiepszowinę, cytrusy, itd .Dostała leki ;syrop- flornidal, gumy singularin 4, oraz wziew seredite i od tej pory nie choruje pani doktor nam bardzo pomogła :)

Zdecydowanie nie polecam tej kobiety,trafiłam do niej z 7-letnią córką na pogotowie w sobotę po południu z bólami brzuch. Nawet nie poświęciła jej 1 minuty nie mówiąc o zbadaniu i ogólnej ocenie dziecka od razu stwierdziła, że kieruje ja do szpitala!! Szok, totalny brak profecjonalizmu i przedmiotowe podejście do pacjenta! Rzeczywiście prywatnie jest miła, natomiast publicznie dosłownie"olewa" dziecko. Mała się wystraszyła i wyszłyśmy obie totalnie zdenerwowane!! Osobiście złożę oficjalną skargę na tą kobietę!! Nie można swoich prywatnych frustracji przenosić na pacjentów to niedopuszczalne i żenujące!!

jesli sie pójdzie do pani doktor prywatnie to jest wszystko ładnie pieknie jesli to wizyta w szpitalu albo w przychodni ww pani doktor zamienia sie w zupelnie innego lekarza jakby wszystko zależało od pieniędzy!!!! tu aniol a tam diabel!!!!! nie polecam

nie polecam

Super pani doktor pomogla mojej 5letniej ,coreczce ktora caly rok chorowala inni lekarze leczyli ja na infekcje gornych drog oddechowych a okazalo sie ze ma alergie dostala odpowiednie leki i jak reka odjal wszystkie objawy zniknely

bardzo dobra pani doktor, ma podejście do dzieci i zna się na chorobach i sposobie leczenia, polecam!!!