dr n. med. Teresa Stachowicz-Stencel

Hematolog, Onkolog, Pediatra

Dzięki Pani Docent wraz z żoną przeszliśmy długie leczenie naszego dziecka. Oddana, niezastąpiona nasza pani doktor. Zawsze służąca nam pomocą, wyjaśniała nam każde wątpliwości. Dla naszego dziecka zawsze będzie ukochaną panią doktor, a my będziemy jej wdzięczni do końca życia!

Zdecydowanie nie zgadzam się z pozytywnymi opiniami zamieszczonymi dotychczas na portalu. Miałem nieprzyjemność dłuższego kontaktu z Panią Doktor w związku z problemem onkologicznym mojego dziecka. Brak empatii. Brak poświęcania czasu na rozmowę z rodzicem i cierpliwości by wyjaśnić tematy o których jako nie-lekarze nie mamy pojęcia. Wyniosłe traktowanie pacjenta i rodziny. Wieczne odbieranie prywatnych telefonów i umawianie swojej prywatnej praktyki, przy mnie gdy moje dziecko jest badane w mojej obecności. Serdecznie przestrzegam przed Panią Dr. jako osobą prowadzącą leczenie. W naszym przypadku doszło do przeoczenia i nieprawidłowej kwalifikacji stadium choroby. ...

Odradzam zdecydowanie i życzę zdrowia.

Wojciech Tomaszewski

Cieszę się, że po męczącym "tournée" w gabinetach licznych lekarzy, którzy nie byli w stanie jednoznacznie określić problemu, trafiliśmy na Panią dr. Wspaniałe, empatyczne podejście do pacjenta i rodziców. Szybkość reakcji, uprzejmość, poświęcony czas i rozwinie wątpliwości wszystko to powoduje, że taki lekarz to skarb.

Doskonały pediatra. Zajmie się pacjentem, wytłumaczy, doradzi, zleci dodatkowe badania jeśli takie są konieczne (bez dodatkowych próśb i nalegań ze strony pacjenta). Polecam!

Pani dr Teresa Stachowicz-Stencel bez porównania najlepsza, odradzam Alicje Bałande ponieważ wcześniej byłam właśnie u niej , nic mi nie wytłumaczyła w wizyta była droga, dr Teresa natomiast tłumaczy wszystko dokładnie i przede wszystkim ma ogromna wiedze i ogromne doświadczenie.

Dawno nie korzystałam z usług Pani Doktor, ale zgadzam się z opinią,że lepszego pediatrę naprawdę ciężko znaleźć. polecam szczególnie dla maluszków, gdzie fachowość i kompetencja jest szczególnie wskazane. Dotor jest "cudowną ciocią" dla podopiecznych.poświęca masę czasu w trakcie wizyty często zwracając uwagę na objawy zbagatelizowane przez innych lekarzy lub nawet nigdy nie badane (np. stulejka u chłopców).W mojej rodzinie już kolejne pokolenie dzieci wychowuje się pod czujna jej opieką a nr jej komórki przekazywany jest jak relkiwia wśród młodych mam.

nalepszy (a) pediatra jaką poznałam, lekarz z powołania i z ogromna wiedzą, ciepła i bardzo miła do dzieci.