Ta pani doktor to porażka. Najlepsze to że każdej przepisuje luteinę na podtrzymanie ciąży, czy jest ciąża zagrożona czy nie.wizyty rzeczywiście trwają góra 5 minut,chyba ze zadajesz duzo pytań to max 10 minut. w ciąży to porażka dobrze na usg nie popatrzy i juz kazuje sie ubierac i koniec wizyty.

Zanim pójdziesz do tej pani dr dobrze sie zastanów. Wizyta trwa 5-10 min. w ciąży , nie potrafi dobrze odczytać wyniku usg,do każdej ciąży podchodzi tak samo

Straszna !! pytam dzwonie po radę, bo sie martwie a ona do mnie " Mów ,że kobieto czego chcesz" brak uprzejmosci ! zupełny brak

Witam. Chodzilam do pani doktor prywatnie, czasem wizyta trwala 10 minut co w ciazy jest po prostu porazka! Ale nie to jest najgorsze. Zostawila mnie sama sobie na porodowce, dzie zglaszalam jej ze porod juz trwa bardzo dlugo, na co ona odpowiedziala mi ze trzeba czekac i sobie poszla. Przez prawie 24 h mialam bole, po czym porod w koncu skonczyl sie cc. I dziecko mialam juz sine. Dodam rodzilam na starym szpitalu oczywiscei. Porażka!

Leczyłam się u dr Szklanny przez 2 lata - ogólnie byłam zadowolona, gdyż udało mi się zajść w ciążę - jednak w trakcie prowadzenia ciąży już nie było tak super. Pomijam długie kolejki do jej gabinetu i brak aparatu USG w przychodni, bo to nie jej wina, jednak częste odwoływanie wizyt z powodu jej nieobecności lub wyjazd na miesięczny urlop i pozostawienie ciężarnej bez opieki medycznej to trochę niefajne. Co więcej dr nie zleciła niezbędnych badań, które należało wykonać zarówno przed jak i w trakcie ciąży - tym bardziej że wiedziała jak bardzo mi zależy na ciąży i mnie do niej przygotowywała. Skutek był taki że musiałam szukać specjalisty w Krakowie, a ostatnie tygodnie przed rozwiązaniem spędziłam na patologii ciąży. Także radzę poszukać innego lekarza - kompetentnego

Świetna, miła, sympatyczna, fachowa. Szczerze polecam!

Świetna, miła, sympatyczna, fachowa. Szczerze polecam!

Jak dla mnie nie kompetentna. Już przy pierwszej ciąży było wiele niespójności w przekazie i problemy z rozwiązaniem ciąży. Teraz byłam u pani doktor w 7 tc i niby coś się nie podobało, ale wszystko było ok. Wylądowałam w szpitalu w 8 tc i poinformowano mnie, że już na badaniu które robiła p. Szklanny tydzień wcześniej ewidentnie widać brak pracy serca płodu, o czym nawet nie wspomniała. Ciąża już wtedy była obumarła. Eh szkoda mówić. Nikomu nie polecam tej pani.

Miła pani doktor która umie uspokoić. Jest dostępna cały czas. Nie zbywa pacjentek byle czym. Podejmuje się nawet trudniejszych przypadków. Jedynie trochę roztargniona ale to można wybaczyć.

Bardzo miła i uprzejma pani, jako jedyna powiedziała co mi jest a nie tylko przepisała leki i do widzenia.

super kobieta,uprzejma,odpowiedzialna można w pełni ufać jej i nie baćsię o zdrowie swoje i maleństwa.Polecam