lek. dent. Teresa Tomaszewska

3,5

Świetna specjalistka, od dzieciństwa leczy moje zęby i innych członków mojej rodziny, wszyscy zawsze jesteśmy zadowoleni i mamy zdrowe zęby. Pani doktor bardzo miła, delikatna, polecam każdemu.

Do p. Doktor chodziłam prywatnie. Wymieniałam plomby w przednich ząbkach - zależało mi na tym, aby były one jak najmniej widoczne i solidne! Jestem bardzo zadowolona - plomb prawie w ogóle nie widać, Pani Doktor zajęła się mną bardzo dobrze, używała sporej ilości materiałów i narzędzi - pełen profesjonalizm. Za plombę bez znieczulenia (nie było potrzebne) zapłaciłam 80zł. Dr Tomaszewska przyjmuje też na NFZ (ale wiadomo, używa wtedy innych materiałów): Pro-Med, 9-14:00 chyba w pon i śr.

Nie polecam robi z laska i chyba obowiazku a rezultat taki ze trzeba portem poszukac innego dentysty sprzet ma to prawda , ale to nie wszystko , nie ma kogo polecac

Solidna praktyka, wielokrotne wizyty wszystkich z mojej rodziny. Bez zastrzeżeń. Polecam.