Lekarka bardzo niemiła, niewychowana i brak jakichkolwiek kompetencji w leczeniu. Jedyne czego dowiedziałam się z wizyty to, że jestem młoda głupia i „gówno mi zależy na zdrowiu”. Nie polecam.

Bardzo nie mila lekarka. Zbyła mnie na samym wejściu . Nawet nie przejrzała moich wyników. Odesłała mnie prywatnie na wizytę. Na koniec powiedziała że w Siedlcach nie znajdę endokrynologa na NFZ.

Niekompetentna, niemiła lekarka. Słabo się zna na swojej dziedzinie. Pobieżnie bada i analizuje dokumentację medyczna (wyniki badań). Nie polecam. Żałuję, że ją kiedykolwiek spotkałam. Trzeba dwa razy pożądnie się zastanowić żeby pójść do takiego amatora niewychowanego

Doktor Waszczuk, za każdą wizytą ogląda się chociaż 20 zł, w przeciwnym razie nie chce wypisywać recept, stwierdzając że jestem zdrowy. Czeka tylko i wyłącznie na łapówki.

Czeka tylko i wyłącznie na łapówki.