lekarz Teresa Wieczorkiewicz-Waluś

Ginekolog, Lekarz rodzinny

2,6

Nie polecam. U pani doktor zero empatii i właściwego podejścia do pacjenta. Na fotelu podczas "niekomfortowego" badania "zryczka" typu: bez jęków, bo nie zbadam ! Zgadzam się również z innymi negatywnymi opiniami. Już do niej nie wrócę, bo nie pozwolę traktować się przedmiotowo.

Do lekarza niemam zastrzeżeń.Do umiejscowienia fotela i klucza w drzwiach od strony poczekalni TAK ! Nim zdążyłam się rozebrać bez pukania przekręcając klucz od zewnątrz weszła pani z recepcji,z jakąś informacją dla pani doktor.tak być nie może,a gdybym była na fotelu?

Poszłam do pani doktor pierwszy raz, ponieważ pojawily się u mnie krwawienia poza miesiączkowe które bardzo mnie martwiły. Pani odmówiła mi badania, zmieniła tabletki (na dużo droższe) bez żadnych badań czy pytań, kazała umówić się na następną wizytę kiedy przestanę krwawić. Kiedy przyszłam na wyznaczoną godzinę usłyszałam, że pani doktor zaraz przyjdzie. Czekałam na panią GODZINĘ, a przede mną było jeszcze 5 innych kobiet. Pani doktor nie spytała czy jestem dziewicą, z góry założyła że nie i rozpoczęła badanie wziernikiem. Na siłę wepchnęła go we mnie, co oczywiście sprawiło ogromny ból, usłyszałam tylko że mam nie jęczeć bo ona musi mnie zbadać. Wykonano mi tylko takie badanie "przeglądowe" nie było ani zwykłego USG, ani dopochwowego, a moje problemy ginekologiczne dalej występowały. Do tego pani jest bardzo opryskliwa, nieuprzejma i niedelikatna. Zdecydowanie odradzam, ja miałam u pani doktor wizytę w przychodni Diagnomed.

Pierwszy i ostatni raz poszłam do tej Pani doktor. Nie zapytała nawet o datę ostatniej miesiączki, badanie trwało sekundę, lekki rzut oka. Żadnych wyjaśnień, skierowania na badania, jedynie na USG którego termin wyznaczono na koniec lutego. To ma być leczenie?

Nie polecam! Ta pani powinna pracować w prosektorium. Przyszłam na wizytę w 21 tygodniu ciąży z bólami krzyża, chciałam L4,stwierdziła że "ciąża to nie choroba"! Po kilku dniach pracy trafiłam do szpitala z powodu zgładzenia szyjki macicy i zagrożeniem przedwczesnym porodem. Odradzam i jeszcze raz odradzam!!!!

Odradzam i jeszcze raz odradzam!!!!

Nie polecam! Zmieniam lekarza prowadzącego ciążę właśnie z Pani doktor na kogoś innego, na wizytach zadaje tylko pytanie czy się dobrze czuję jak odpowiadałam że tak to wogóle mnie nie badała jak jej ostatnio powiedziałam że nie to powiedziała że to normalne. Jak dla mnie to ona nie nadaje się do leczenia ludzi takie ma podejście do pacjentów, dodatkowo jest strasznie nie uprzejma i opryskliwa.

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Odpowie na każde pytanie, wytłumaczy jeśli trzeba. Chodzę do niej od około 4lat i naprawdę jestem zadowolona. Polecam.

nie polecam brak słow pani bardzo nie uprzejma

nie polecam brak słow pani bardzo nie uprzejma

bardzo polecam kompetentna i rzeczowa. do tego bardzo miła i uprzejma.

bardzo polecam kompetentna i rzeczowa. do tego bardzo miła i uprzejma.

Diagnoza prawidłowa,skierowana zostałam do dalszego leczenia do dobrego lekarza ale po wizycie u pani doktor dostałam grzybicy . W gabinecie zimno i nie za czysto.Nie polecam.

W gabinecie zimno i nie za czysto.Nie polecam.