lekarz Teresa Wieczorkiewicz-Waluś

3,2
2,9
3,1
2,6

Pierwszy i ostatni raz poszłam do tej Pani doktor. Nie zapytała nawet o datę ostatniej miesiączki, badanie trwało sekundę, lekki rzut oka. Żadnych wyjaśnień, skierowania na badania, jedynie na USG którego termin wyznaczono na koniec lutego. To ma być leczenie?

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Odpowie na każde pytanie, wytłumaczy jeśli trzeba. Chodzę do niej od około 4lat i naprawdę jestem zadowolona. Polecam.

Nie polecam! Ta pani powinna pracować w prosektorium. Przyszłam na wizytę w 21 tygodniu ciąży z bólami krzyża, chciałam L4,stwierdziła że "ciąża to nie choroba"! Po kilku dniach pracy trafiłam do szpitala z powodu zgładzenia szyjki macicy i zagrożeniem przedwczesnym porodem. Odradzam i jeszcze raz odradzam!!!!

Odradzam i jeszcze raz odradzam!!!!

Nie polecam! Zmieniam lekarza prowadzącego ciążę właśnie z Pani doktor na kogoś innego, na wizytach zadaje tylko pytanie czy się dobrze czuję jak odpowiadałam że tak to wogóle mnie nie badała jak jej ostatnio powiedziałam że nie to powiedziała że to normalne. Jak dla mnie to ona nie nadaje się do leczenia ludzi takie ma podejście do pacjentów, dodatkowo jest strasznie nie uprzejma i opryskliwa.

ja osobiście z tą panią doktor mam kontakt od lat pierwsze bardzo dobrze leczyła koleżankę więc i ja zdecydowałam się do niej pójść. Chodze do pani doktor od tamtego roku i jestem bardzo zadowolona, może nie jest zbyt delikatna ale uważam że jest bardzo kompetentna i przemiła, zawsze odpowie na każde moje pytanie i wytłumaczy wszystkie wątpliwości. Jedyna moja uwaga to gabinet który mógłby przejść remont.

Diagnoza prawidłowa,skierowana zostałam do dalszego leczenia do dobrego lekarza ale po wizycie u pani doktor dostałam grzybicy . W gabinecie zimno i nie za czysto.Nie polecam.

W gabinecie zimno i nie za czysto.Nie polecam.

A ja myślę, że nie gabinet a praktyka czyni z lekarza kompetetnego. Ma swoje lata i stoi za nią spore doświadczenie. POLECAM!! Umei zbadać i zdiagnozować nie mając najnowocześniejszego sprzętu, a to dopiero jest sztuka.

super prowadzila moja pierwsza ciaze a teraz prowadzi druga i jestem zadowolona

super prowadzila moja pierwsza ciaze a teraz prowadzi druga i jestem zadowolona

bardzo polecam kompetentna i rzeczowa. do tego bardzo miła i uprzejma.

bardzo polecam kompetentna i rzeczowa. do tego bardzo miła i uprzejma.

nie polecam brak słow pani bardzo nie uprzejma

nie polecam brak słow pani bardzo nie uprzejma