lekarz Teresa Winiarska

Psychiatra

Witam wszystkich oraz Panią Doktor. Muszę stwierdzić na swoim przykładzie trafiłem do pani doktor w wieku 18 lat ,nie wiedziałem co się ze mną dzieje Djagnoza trafnie postawiona przez Panią Teresę, ( Ciężka depresja) po dobrze przypisanych lekach po dwóch tygodniach zacząłem wracać do zdrowia, dwa lata było bardzo dobrze później (zapłaciłem siebie sam bo przestałem brać leki) nie jest mi łatwo Ale jakoś daję radę, szczerze Polecam Panią Doktor Bo naprawdę jest dobrym lekarzem, oraz człowiekiem, tylko trzeba z nią współpracować i nie zrobić takiego błędu jak ja. DZIĘKUJĘ BARDZO PANI DOKTOR, pozdrawiam Darek.

Wiele lat się leczyłam u Pani doktór i byłam bardzo zadowolona.Polecam bardzo jako lekarza.Obecnie nie mam kontaktu do Pani doktór a bardzo bym tego potrzebowała....

Moja mama leczy się u dr Winiarskiej od ponad 20 lat, ja sam od prawie 4. Psychiatra z powołania. Ufa swoim pacjentom, do niczego nigdy nie przymusza. Dzięki niej udało mi się ukończyć naukę w liceum (wcześniej prawie się poddałem). Nie potrafię sobie wymarzyć lepszego specjalisty. Potrafi poradzić sobie z najgorszymi przypadkami chorób i zwraca się z wielkim szacunkiem i serdecznością do swoich pacjentów. Znam kilku ludzi, którzy ją krytykują, są to jednak osoby nad wyraz apatyczne i niewystarczająco mądre, żeby pojąć, że psychiatra to nie psychoterapeuta i nie potrafi ona ot tak wyleczyć ich na pierwszej wizycie. Zawsze polecam dr Winiarską wszystkim moim znajomym, którzy borykają się z jakimikolwiek dolegliwościami psychicznymi i nigdy nie słyszałem od żadnego z nich słowa rozczarowania.

Nie polecam Tej Pani byłem u niej z depresją przepisała mi Absenor x2 na pafaczkę alkoholoeą który mnie dobił Na dodatek przepisuje lekarstwa nie widząc pacjęta tylko żonie która naopowiadała jej nie stworzonych rzeczy na mój temat doradzając jej jak mnie wykończyć solidarność kobieca wykorzystać okraść wykończyć uśmiercić Stanowczo nie polecm

Wychodzę zawiedziona, czuje że nie ma pojęcia o realiach życia niektórych pacjentów- słabszych bo chorych ludzi. W tym jest tylko ode mnie lepsza że miała więcej szczęścia w życiu niz ja. Ciekawe jak by wygladałą gdyby dostała od życia kilka mocnych kopów w d...... niezaleznych od woli a losu i okoliczności. Po prostu nic złego ją nie spotkała, idzie prostą życiową ścieżką i nie ma pojęcia o cierpieniu i problemach ludzi którym przepisuje tabletki bo sama tego nie doswiadczyła. Taka sama jak oni wszyscy.

Pani doktor Winiarska to najlepszy lekarz z jakim miałam do tej pory przyjemność. Jest kompetentna, pacjent jest dla niej najważniejszy, pomaga stanąć na nogi i pozostać w tej pozycji na zawsze lub baaardzo długo! Zawsze uprzejma, miła i niosąca wszechstronną pomoc. Dziękuję, pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u pani dr. Ma podejście do pacjenta i jest lekarzem z powołania. Polecam ją każdemu kto potrzebuje pomocy jest dobra w tym co robi.

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Tłumaczy chorobę i dużo czasu poświęca pacjentowi. Jest godna polecenia

wybitna specjalistka w leczeniu depresji,

wybitna specjalistka w leczeniu depresji,