lekarz Teresa Winiarska

Psychiatra

Nie polecam tej lekarki pacjentom ktorzy chca sie wyleczyc. Jak komus wystarczy by go wysluchac to moze do niej pojsc, natomiast ktos kto liczy na porade, nie ma szans jej otrzymac. Przepisuje standardowe leki, ktore sam moglbym sobie przepisac. Nic nie doradzi, nie wyciaga wnioskow. Stracony czas i pieniadze. To, ze jest mila to za malo. Przykro mi, ze musze wystawic taka ocene, ale taka jest prawda. Zrazilem sie po wizycie u tej pani do psychiatrow, bo jesli inni sa tacy sami, to znak, ze tylko zerowanie na tragedii pacjentow ...

Przykro mi, ze musze wystawic taka ocene, ale taka jest prawda. Zrazilem sie po wizycie u tej pani do psychiatrow, bo jesli inni sa tacy sami, to znak, ze tylko zerowanie na tragedii pacjentow i kasa sie liczy.

Pani doktor jest godnym zaufania lekarzem, który, poświęca czas pacjentowi, podnosi na duchu, wytłumaczyła mi na czym polega mój problem i jak sobie z nim radzić. Nie zamieniłabym na żadnego innego lekarza! Z jej pomocą wyszłam z najgorszego w moim życiu dołka.

Pani Doktor zna wszystkich swoich pacjentow i zawsze znajdzie dla nich czas

Pani Doktor zna wszystkich swoich pacjentow i zawsze znajdzie dla nich czas

Żaden inny lekarz nie rozmawiał ze mną tak długo i serdecznie. Pani Doktor, dziękuję.

jak sie do niej dostać? w kulki leci co chwila jaej nie ma na os D ...robi se co chce!z pacjentami wkurza mnie! teraz renowacja budynku i drzwi pozamykane nie wiem co robic?

teraz renowacja budynku i drzwi pozamykane nie wiem co robic?

bardzo miła osoba , ma podejście do pacjentów i dobre opinie wśród lekarzy różnych specjalizacji

bardzo nieprzyjemny lekarz niepolecam spotkania z ta osobą

bardzo nieprzyjemny lekarz niepolecam spotkania z ta osobą

Byłam w strasznym dołku psychicznym i pani doktor mnie z niego wyciągneła Gorąco polecam wszystkim potrzebującym!! Jest jeszcze dla was nadzieja!!!

W 100% polecam,dr Winiarska jest wspaniałym lekarzem!

W 100% polecam,dr Winiarska jest wspaniałym lekarzem!

Pani doktor jest serdeczna i z uśmiechem wita każdego pacjenta, a to najkrótsza droga do drugiego człowieka. "Podnosiła mnie ilekroć upadałam, ufam Jej z zamkniętymi oczami i nie zamieniłabym na żadnego innego lekarza. Grażyna

Grażyna