lekarz Teresa Wójcik

Laryngolog

3,7
3,9
3,4

Ogromnie zyczlia osoba, wnikliwie bada pacjenta, Pani Doktor zajmuje sie pacjentem bardzo profesjonalnie, tlumaczy wszytko w zrozumialy sposob. Doskonaly specjalista

Polecam, chodziłam z dzieckiem do innych lekarzy, którzy tylko ciągnęli kasę. Pani Wójcik podeszła do sprawy profasjonalnie, zleciła zabieg i do dzis syn cieszy się zdrowym gardłem.

Wydaje się być uprzejmą lekarką ,ale ogólnie nie polecam. Miałam robiony zabieg przegrody nosa i niestety muszę stwierdzić, że został on wykonany niefachowo. Poprawiła mi Pani doktor trochę drożność nosa, ale pozostawiając skrzywiony słupek nosowy. Po wizycie kontrolnej też nie jestem zadowolona, bo pani doktor zbagatelizowała cały problem, a przecież ta krzywizna zatyka mi lewy zewnętrzny otwór nosowy i w dalszym ciągu mam problem z katarem.

Oby więcej takich ludzi-lekarzy.Na tle większości lekarzy pani WÓJCIK jest ogromnym pozytywem.

Właśnie pani dr. ma mi wykonać operację zatok metodą fess ,zobaczy się jak będę się czuła

Polecam. Specjalista godny polecenia. Pomogła nie tylko mi ale też mojej rodzinie. Rozwiała wszelkie wątpliwości na temat sensu zabiegu.

Profesjonalny lekarz i przemiła, ciepła osoba, godna najwyższego polecenia! Bardzo Pani dziękuję, po raz pierwszy od blisko 36 lat, wiem co to swobodny oddech!

PANI DOKTOR JEST SUPER!!! BARDZO DBAŁA O MNIE PO ZABIEGU I ROZMAWIAŁA JAK Z CZŁOWIEKIEM, PRZEMIŁA I SYMPATYCZNA.LEKARZ Z POWOŁANIA:):):)GORĄCO POLECAM

Polecam gorąco Pania doktor! Dzieki Pani zapomniałam co to choroby gardła i uszu u mojego synka.

Bardzo dobra lekarka. Do problemu podchodzi kompleksowo. Udany zabieg przegrody nosowej i pozniejsza opieka. Zdecydowanie godna zaufania