lekarz Teresa Wójcik

Laryngolog

Wydaje się być uprzejmą lekarką ,ale ogólnie nie polecam. Miałam robiony zabieg przegrody nosa i niestety muszę stwierdzić, że został on wykonany niefachowo. Poprawiła mi Pani doktor trochę drożność nosa, ale pozostawiając skrzywiony słupek nosowy. Po wizycie kontrolnej też nie jestem zadowolona, bo pani doktor zbagatelizowała cały problem, a przecież ta krzywizna zatyka mi lewy zewnętrzny otwór nosowy i w dalszym ciągu mam problem z katarem.

Ogromnie zyczlia osoba, wnikliwie bada pacjenta, Pani Doktor zajmuje sie pacjentem bardzo profesjonalnie, tlumaczy wszytko w zrozumialy sposob. Doskonaly specjalista

Oby więcej takich ludzi-lekarzy.Na tle większości lekarzy pani WÓJCIK jest ogromnym pozytywem.

Właśnie pani dr. ma mi wykonać operację zatok metodą fess ,zobaczy się jak będę się czuła

Polecam, chodziłam z dzieckiem do innych lekarzy, którzy tylko ciągnęli kasę. Pani Wójcik podeszła do sprawy profasjonalnie, zleciła zabieg i do dzis syn cieszy się zdrowym gardłem.

Polecam. Specjalista godny polecenia. Pomogła nie tylko mi ale też mojej rodzinie. Rozwiała wszelkie wątpliwości na temat sensu zabiegu.

Jestem bardzo rozczarowana wizytą u Pani doktor

Jestem bardzo rozczarowana wizytą u Pani doktor

Niestety mi również nie pomogła. Efekt zabiegu jest wątpliwy.

Niestety mi również nie pomogła. Efekt zabiegu jest wątpliwy.

Kobitka miła, ale bardzo niekompetętna! Jeśli chodzi o zabieg - to zgadzam się z przedmówcami- po zabiegu czuję się gorzej niż przed!

Pani "Doktor" operowała mój policzek, po zabiegu jest gorzej niż przed. Byłem na wizycie prywatnej u innego laryngologa, efekt zabiegu skwitował drwiącym uśmiechem! Zdecydowanie nie polecam!!!!!!!!