Swietny lekarz, bardzo kompetentny, podczas wizyty komentuje wszystko co robi tak ze pacjent rowniez zdaje sobie sprawe co obserwuje na ekranie. Serdecznie polecam

Pani doktor pomimo moich wielkich obaw okazała się świetną kobietą i doskonałym lekarzem. Miła atmosfera i rzetelne informacje przeplatane luźną pogawędką sprawiły, że czułam się swobodnie, cały stres odpłynął, a w dodatku wyszłam w pełni poinformowana. Po poprzednich przykrych doświadczeniach z ginekologami teraz już wiem gdzie mogę bezpiecznie udać się po poradę.

Wspanialy lekarz!!!Dr Wojcik prowadzila moja ciaze,to bardzo dobry lekarz,wspaniala kobieta,mila,sympatyczna,odpowie chetnie na kazde pytanie,tlumaczy i pokazuje dokladnie wszystko przy badaniu USG...Polecam kazdej przyszlej mamie i nietylko!