lekarz Teresa Zakrzewska-Pierzchało

Pani dr prowadziła moją ciążę od samego początku i byłam z niej baaardzo zadowolona. Miła, sympatyczna, kompetentna, wszystko dokładnie mi tłumaczyła. na początku "sprawdziłam" jej badania USG u dr Wasilewskiego, ale gdy wszystko się potwierdziło, to już w 100% jej ufałam. bardzo dobry lekarz moim zdaniem!!!!! można do niej w razie problemów lub pytań zadzwonić o każdej porze, gdy nie może odebrać, to oddzwoni. polecam

bardzo dobry lekarz moim zdaniem!!!!!
polecam

Pani doktor bardzo sympatyczna, cały czas się uśmiecha, rozmawia, wszystko cierpliwie tłumaczy, na wszystko ma czas i się nie spieszy. Do gabinetu wchodzi się punktualnie na umówioną godzinę, nie ma żadnego ślęczenia pod drzwiami. Osobiście jestem bardzo zadowolona.

Lekarz idealny. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i kontaktu z Panią doktor. Na prawdę polecam, nie ma lepszego ginekologa.

To był mój pierwszy raz u ginekologa. Jestem bardzo zadowolona i nawet podczas badań czułam się komfortowo.

Wspaniała Pani Doktor. Szczerze polecam!

Wspaniała Pani Doktor. Szczerze polecam!

Moja żona jest w połowie ciąży. Do Pani doktor trafiliśmy po kilku wizytach u innych lekarzy, którzy nas zrazili. Już na wejściu uśmiech i sympatyczna rozmowa. Z relacji żony wiem, że badanie przebiega bardzo delikatnie. Można pytać dosłownie o wszystko nawet najgłupsze pytanie ma tutaj sens. Co ważne mogłem być w gabinecie również przy USG dopochwowych i od samego początku oglądać z żoną bobasa.POLECAMY

Pani Doktor jest bardzo sympatyczna, dokładnie wszystko wyjaśnia, bada delikatnie. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba, nie spieszy się. W gabinecie jest bardzo czysto i przyjemnie. Szczerze polecam tego lekarza wszystkim osobom, które szukają odpowiedniego ginekologa.

Ginekolog godny polecenia,naprawde polecam wszystkim.Nic dodac nic ujac:)Patrycja

Pani doktor zawsze bardzo dokładnie tłumaczy wszystkie aspekty danej sprawy. Bardzo miła i kompetentna. Traktuje pacjenta jak istotę myślącą a nie jak półgłówka. Rewelacyjny lekarz, polecam!

Dziękuję Pani doktor za cud jakim jest dziecko :) Lekarz godny zaufania!

Dziękuję Pani doktor za cud jakim jest dziecko :) Lekarz godny zaufania!