lekarz Teresa Zakrzewska-Pierzchało

Ginekolog

Bardzo miła, sympatyczna i troskliwa Pani doktor a co najważniejsze najbardziej konkretny i rzeczowy lekarz z jakim kiedykolwiek w życiu miałam styczność. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że właśnie Ona będzie prowadzić moją ciążę. Zawsze! Na wszystkie pytania odpowiada bardzo wyczerpująco,nie pozwala na to, by pacjentka wyszła zatroskana z jej gabinetu. Natomiast kiedy w domu dopadały mnie jakieś obawy, bez skrępowania mogłam zadzwonić i pytać. Zawsze poświęca maximum czasu. Jeżeli chodzi o badania, tutaj również nie zawiodła. Ja i dzidziuś byliśmy pod taką lupą, że żadne choróbsko nie mogłoby się ukryć :)Jednym słowem: Przez całe 9 miesięcy byłam pod najlepszą opieką jaką mogłam mieć!!!

Pani Doktor jest niezwykle kompetentnym lekarzem. Z przyjemnością przebywa się w Jej gabinecie. Jest osobą, która nie spogląda na zegarek i poświęca pacjentce tyle czasu ile ona potrzebuje. Udziela precyzyjnych wyjaśnień. Towarzyszy swoim pacjentkom, kiedy wymagają leczenia szpitalnego udzielając im wsparcia i przygotowując np. do zabiegu. Wśród rutynowych badań zawsze jest czas na badanie piersi. Wszystkie badania są przeprowadzane niezwykle delikatnie i komforowo. Jest osobą ciepłą, potrafiącą słuchać i komunikatywną. Wszystkie osoby, którym rekomendowałam Panią doktor są bardzo zadowolone z Jej opieki. A przysłany sms lub telefon z zapytaniem "jak sie Pani czuje?" lub "czy wykonała już Pani te badania ważne dla Pani zdowia?" są najlepszym przykładem Jej szacunku do pacjentek i troski o nie. Po raz pierwszy w swoim życiu mam do czynienia z takim lekrzem ginekologiem - położnikiem. W. Junik

Byłam u Pani doktor na swojej pierwszej wizycie i decyzja o wyborze właśnie Jej, jako mojego lekarza była najlepszą jaką mogłam podjąć. Jestem bardzo zadowolona, Pani doktor to przemiła i bardzo sympatyczna osoba o kompetencjach nie wspominając. Cierpliwie tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na pytania. Bardzo sprawnie przeprowadza badania, tak że nie czułam się niczym skrępowana. Komu tylko mogę, z czystym sumieniem polecam Panią doktor!

wpis poniżej to jakiś kiepski pomysł konkurencji, całkowita nieprawda. pani dr to najlepszy lekarz na świecie, mimo że musiałam zmienic lekarza bo nie udało mi się dostać na wizytę wtedy kiedy potrzebowalam, to bede bronic pani dr, dziekujmy niebiosom ze sa jeszcze tacy lekarze, kompetencja plus super podejscie.

Pani dr prowadziła moją ciążę od samego początku i byłam z niej baaardzo zadowolona. Miła, sympatyczna, kompetentna, wszystko dokładnie mi tłumaczyła. na początku "sprawdziłam" jej badania USG u dr Wasilewskiego, ale gdy wszystko się potwierdziło, to już w 100% jej ufałam. bardzo dobry lekarz moim zdaniem!!!!! można do niej w razie problemów lub pytań zadzwonić o każdej porze, gdy nie może odebrać, to oddzwoni. polecam

bardzo dobry lekarz moim zdaniem!!!!!
polecam

Moja żona jest w połowie ciąży. Do Pani doktor trafiliśmy po kilku wizytach u innych lekarzy, którzy nas zrazili. Już na wejściu uśmiech i sympatyczna rozmowa. Z relacji żony wiem, że badanie przebiega bardzo delikatnie. Można pytać dosłownie o wszystko nawet najgłupsze pytanie ma tutaj sens. Co ważne mogłem być w gabinecie również przy USG dopochwowych i od samego początku oglądać z żoną bobasa.POLECAMY

super kobieta! Prowadziła moją ciążę od pierwszych dni! Zawsze wszystko wytłumaczyła! USG na każdej wizycie! Po porodzie zadzwoniła do mnie sama i pytała o dzieciątko! Jeżeli będę w ciąży drugi raz, to innego lekarza sobie nie wyobrażam, mimo iz mam sporo km do Bydgoszczy! :)

Gorąco polecam .Pani Doktor prowadziła moje dwie ciąże i jestem zadowolona z wizyt.

Dzięki pomocy Pani doktor, dziś jestem szczęśliwą mamą :)

Dzięki pomocy Pani doktor, dziś jestem szczęśliwą mamą :)

Witam, Mam pytanko - czy Pani Teresa jest również położną? Jeżeli tak to proszę o informację w którym szpitalu? Z góry serdecznie dziękuję :)

Witam,