lekarz Teresa Zakrzewska-Pierzchało

Przeżyłam stratę dziecka ponad 2lata temu i chcę uchronić inne kobiety przed złamaną psychiką. Wizyta - w porządku, usłyszałam bicie serca dziecka. Nie wiem dlaczego książeczka ciąży miała być założona na kolejnej wizycie ale do tego nie doszło. Poroniłam w 9tygodniu. Silne krwawienie, trafiłam do szpitala. Przed tym napisałam zestresowana wiadomość do Pani Dr.że krwawię - zero odzewu. Dzwoniłam, zero odzewu... Napisałam wiadomość do Pani Dr już z izby przyjęć, że poroniłam - zero odzewu... Kilka dni po wszystkim napisałam że z wiadomych przyczyn muszę zrezygnować z wizyty u niej... Odpowiedź: Rozumiem. Znieczulica. Jak szukacie ginekologa, który Was poprowadzi - nie polecam. Moje odczucia pozostaną, że gdy nie masz problemów zdrowotnych to jest to lekarz dla Ciebie.

Bardzo polecam tą panią ginekolog. Przejmuje się każdą pacjentką, nie lekceważy żadnych objawów oraz dokładnie odpowiada na każde pytania.

Bardzo miła, sympatyczna i troskliwa Pani doktor a co najważniejsze najbardziej konkretny i rzeczowy lekarz z jakim kiedykolwiek w życiu miałam styczność. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że właśnie Ona będzie prowadzić moją ciążę. Zawsze! Na wszystkie pytania odpowiada bardzo wyczerpująco,nie pozwala na to, by pacjentka wyszła zatroskana z jej gabinetu. Natomiast kiedy w domu dopadały mnie jakieś obawy, bez skrępowania mogłam zadzwonić i pytać. Zawsze poświęca maximum czasu. Jeżeli chodzi o badania, tutaj również nie zawiodła. Ja i dzidziuś byliśmy pod taką lupą, że żadne choróbsko nie mogłoby się ukryć :)Jednym słowem: Przez całe 9 miesięcy byłam pod najlepszą opieką jaką mogłam mieć!!!

Dzięki pomocy Pani doktor, dziś jestem szczęśliwą mamą :)

Dzięki pomocy Pani doktor, dziś jestem szczęśliwą mamą :)

Byłam u Pani doktor na swojej pierwszej wizycie i decyzja o wyborze właśnie Jej, jako mojego lekarza była najlepszą jaką mogłam podjąć. Jestem bardzo zadowolona, Pani doktor to przemiła i bardzo sympatyczna osoba o kompetencjach nie wspominając. Cierpliwie tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na pytania. Bardzo sprawnie przeprowadza badania, tak że nie czułam się niczym skrępowana. Komu tylko mogę, z czystym sumieniem polecam Panią doktor!

Gorąco polecam .Pani Doktor prowadziła moje dwie ciąże i jestem zadowolona z wizyt.

wpis poniżej to jakiś kiepski pomysł konkurencji, całkowita nieprawda. pani dr to najlepszy lekarz na świecie, mimo że musiałam zmienic lekarza bo nie udało mi się dostać na wizytę wtedy kiedy potrzebowalam, to bede bronic pani dr, dziekujmy niebiosom ze sa jeszcze tacy lekarze, kompetencja plus super podejscie.

obchodzi ją tylko kasa a nie zdrowie pacjentki

obchodzi ją tylko kasa a nie zdrowie pacjentki

Witam, Mam pytanko - czy Pani Teresa jest również położną? Jeżeli tak to proszę o informację w którym szpitalu? Z góry serdecznie dziękuję :)

Witam,

super kobieta! Prowadziła moją ciążę od pierwszych dni! Zawsze wszystko wytłumaczyła! USG na każdej wizycie! Po porodzie zadzwoniła do mnie sama i pytała o dzieciątko! Jeżeli będę w ciąży drugi raz, to innego lekarza sobie nie wyobrażam, mimo iz mam sporo km do Bydgoszczy! :)