Wspaniały lekarz a jeszcze wspanialszy człowiek. Nie zostawia swoich pacjentek bez opieki zawsze służy im pomocą o każdej porze. Lekarz całym sercem. Gorąco polecam.

Szczerze polecam Panią Doktor!!! Wspaniały człowiek, który do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie, można z nią porozmawiać bez żadnej krempacji, a jej kompetencje uważam za naprawdę wysokie!!! Prowadziła moją ciąże i wiem, że z kolejną również wybiorę się do niej!!! Pozdrawiam

Gorąco polecam wizyty u Pani doktor:) Jest niezwykle ciepłą i uśmiechnięta osobą a przy tym jest bardzo profesjonalna i do każdej pacjętki podchodzi bardzo indywidualnie. Analizuje dokladnie kazdy niepokojacy objaw i szuka odpowiednich metod radzenia sobie z nimi. Odpowie na każde pytanie bardzo wyczerpująco i uspokoi każda pacjentkę. Ufam jej w kwestii zdrowia mojego i maluszka. Światowej klasy lekarz z bieżącymi informacjami o nowinkach medycznych ze świata ginekologii i położnictwa:) Jej zawód to jej pasja. Pacjentka Klaudia

Przychylam się do opinii jednej z Pań-pogawędzić, skasować, odprawić. Może i zna się ale zwykle jest zaspana (zwłaszcza w późniejszych godzinach). Pytać, pytać i jeszcze raz pytać bo potem może się okazać, że wizyta jest za podwójną cenę albo jeden podpis będzie was kosztował 100pln

Przychylam się do opinii jednej z Pań-pogawędzić, skasować, odprawić.
Może i zna się ale zwykle jest zaspana (zwłaszcza w późniejszych godzinach).

Polecam, czuję się "zaopiekowana" przez Panią Doktor. Dużo czasu pośięca zarówno młodym mamom jak również starszym pacjentkom.

Jestem pacjentką Pani doktor Zaniewskiej od ponad 20 lat. To nie tylko wspaniały specjalista ale też wyjątkowa osobowość i człowiek służący dobrą radą. Wielokrotnie jej trafne porady dotyczące zdrowia pomogły mi w pokonaniu wielu problemów zdrowotnych... A teraz moja córka oczekuje bliźniaków i jestem pewna, że pod czułym okiem Pani doktor wszystko będzie w dobrze. Dziękuję Pani doktor za te wszystkie lata.

Pani dr.Zaniewska wspaniały, profesjonalny1!!!uczciwy lekarz ginekolog-położnik.Jest lekarzem zdecydowanym, ciepłym--lekarzem z powołania ,NIE ZBYWA pacjenta bardzo dokładnie drąży temat... jeśli trzeba !! więcej diagnostyki robi to !!Leczę się u niej ponad 25 lat ,maja rodzina również-mam do niej pełne zaufanie ,czuję się bezpiczna .Pomaga też bezinteresownie jeśli wie, że ta pomoc jest koniczna .TERAZ NAPRAWDĘ MOŁO SPOTYKA SIĘ TAKICH LUDZI.TO NIE TYLKO FACHOWIEC DUŻEJ KLASY- TO JEST PO PROSTU CZŁOWIEK {przez duże C!!} WDZIĘCZNA EWA Z KATOWIC

Polecam! Pani doktor Teresa Zaniewska prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo dobrym fachowcem. Jest kompetentna, ma bardzo duże doświadczenie i jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w świecie ginekologiczno-położniczym. Mimo komplikacji i problemów jakie pojawiły się czasie trwania mojej ciąży, urodziłam zdrowego Syna. Na wizyty chodziłam z przyjemnością ponieważ jest niezwykle miłą, sympatyczną i serdeczną osobą. Zawsze pytała jak się czuję i wysłuchiwała tego, co miałam do powiedzenia. Przyjmuje w Med 5 w Katowicach na Zadolu ( w ramach NFZ ale terminy są strasznie odległe) i prywatnie w gabinecie w Chrzanowie.

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem,konkretna uprzejma odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania i wszystko dokładnie tłumaczy.Bardzo cieszę się że udało mi się trafic na tak dobrego ginekologa bo dzięki niej mamy wspaniałego synka ;)

Pani doktor jest ginekologiem, położnikiem i cytologiem i przede-wszystkim lekarzem z powołania i z wielkim sercem podchodzi do wszystkich pacjentów, nie zbywa ich i jest bardzo dokładna chce wykluczyć wszystkie ewentualne choroby ,w moim przypadku choroby dziecka bo prowadzi moja ciążę. Jestem pewna że mojemu dziecku stworzona jest najlepsza opieka i zrobione jest wszystko co możliwe by urodziła się zdrowa :)) Dziękuję Pani . Karolina

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Chrzanów"?

Donata Baryłka

Mazowiecka 42/7
Szpital Powiatowy w Chrzanowie
ulica Topolowa 1
32-500 Chrzanów
Przychodnia ZUM M-P-K Sp. z o.o.
Jana Brożka 1
Centrum Stomatologii "SKAWDENT"