lekarz Teresa Zaniewska

Niezwykle miła, uprzejma lekarka. Bardzo delikatna i troskliwa.Nie zbywa pacjentek. Wizyta u niej, to czysta przyjemność. prowadziła moją ciążę, a w chwilach kiedy skarżyłam się ,że nie daję już rady, potrafiła stanowczo choć bardzo grzecznie przywołać mnie "do porządku".Chodzę do niej nadal. Niedawno zdarzyło mi się,że nie zawiadomiono mnie o odwołaniu zabiegu, który miała osobiście przeprowadzić. Dla mnie jednej specjalnie przyjechała,żebym niepotrzebnie się nie stresowała i nie fatygowała się po raz kolejny. Polecam wszystkim paniom.

Polecam! Pani doktor Teresa Zaniewska prowadziła moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo dobrym fachowcem. Jest kompetentna, ma bardzo duże doświadczenie i jest na bieżąco ze wszystkimi nowinkami w świecie ginekologiczno-położniczym. Mimo komplikacji i problemów jakie pojawiły się czasie trwania mojej ciąży, urodziłam zdrowego Syna. Na wizyty chodziłam z przyjemnością ponieważ jest niezwykle miłą, sympatyczną i serdeczną osobą. Zawsze pytała jak się czuję i wysłuchiwała tego, co miałam do powiedzenia. Przyjmuje w Med 5 w Katowicach na Zadolu ( w ramach NFZ ale terminy są strasznie odległe) i prywatnie w gabinecie w Chrzanowie.