dr Teresa Żardecka - Krzeczyńska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Doświadczona Pani doktor. Widać że ma doświadczenie z powszechnymi chorobami typu depresja. Polecam.

pania doktor sama znalazlam przez int. i nie załuje czego sie wrecz bałam, gdyz 150km pojechalismy w ciemno. jedna prywatna wizyta w ktorej pani doktor pokierowala nas na dzielna zeby wszystko bylo z nfz. bardzo zyczliwa usmiechnieta a przede wszystkim swietny lekarz. bardzo sie ciesze,ze sa jeszcze tak wspaniali lekarze;-)POLECAM!!!!

To najlepsza Pani Doktor na jaką trafiliśmy w życiu. Bardzo miła i serdeczna, nigdy nie odmówiła nam pomocy. I to wszystko w ramach NFZ.

Jestem zaskoczona. Od dawna nie spotkałam tak życzliwej i wspaniałej kobiety do tego super specjalisty. Poświęca swój czas, wszystko dokładnie tłumaczy. Moje dziecko zbadała dokładnie. W miłej atmosferze- a wizyta z NFZ ;-)

wspaniały lekarz ale przede wszystkim dobry człowiek

wspaniały lekarz ale przede wszystkim dobry człowiek

Pierwszy lekarz, który naprawde zainteresowal sie nasza córką!!!!! Bardzo nam pomogla pani doktor w odpowiednim doborze lekow i pokierwała nas na rehabilitacje to sprawdzonch terapeutow.

jestem zachwycona...cudowny człowiek, wspaniały specjalista...POLECAM

jestem zachwycona...cudowny człowiek, wspaniały specjalista...POLECAM

Bardzo kompetenta, konkretna i bardzo bardzo życzliwa

Bardzo kompetenta, konkretna i bardzo bardzo życzliwa

pierwszy raz spotkałam się z Pania Doktór w Zagórzu na turnusie w styczniu 2009 jest wspaniała wszystko wytłumaczy w każdej chwili może poświecić swój czas jest bardzo miło wspaniała osoba a w ogóle polecam turnusy w zagórzu jest tam super dużo rehabilitacji dla dzieci

pierwszy neurolog dziecięcy który solidnie przebadał dziecko i zebrał rzetelny wywiad. Pani doktor odpowiada na wszystkie pytania patrzy na pacjenta całościowo a nie tylko od strony neurologicznej. Przyjmuje na Dzielnej i w Zagórzu. Podobno też gdzieś prywatnie.