Test

dr n. med. Tomasz Grzelewski

Pediatra, Lekarz sportowy

"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i ...
Ginekolog estetyczny Warszawa dr Rafał Kuźlik

dr Rafał Kuźlik

Ginekolog estetyczny, USG ginekologiczne

SaskaMed
Jana Nowaka-Jeziorańskiego 48
03-982 Gocław, Warszawa

U Doktora Kuźlika odbyłam zabieg z zakresu ginekologii estetycznej, jestem bardzo zadowolona:)
Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi technikę i przebieg procedury. Efekty były dokładnie takie jakich oczekiwałam, przebieg gojenia bez zarzutu. Jako człowiek jest to osoba o wysokiej kulturze osobistej , bardzo miły lekarz..
Gdybym miała ponownie wybierać , na pewno nie zmieniłabym wyboru. Polecam każdemu :)
Opinia dodana przez: Monika
Dietetyk Warszawa  Katarzyna Choromańska

Yanse Poradnia Dietetyczna
ul. Rodła 14/3

Za mało miałam jeszcze wizyt,żeby w pełni ocenić pracę Pani dietetyk. Do tej pory dwie miałam porady i otrzymałam plan dietetyczny, który jest dla mnie czymś nowym (nie jest to po prostu jadłospis). Już dziś wiem, że dobrze trafiłam. Pani dietetyk szuka przyczyn nadwagi, potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam szczególnie tym, których wizyty u lekarzy mocno stresują, ja opuszczam gabinet z uśmiechem!

lek. med. Wojciech Wichłacz

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 160

00-366 Śródmieście, Warszawa

Polecam pana doktora.Uprzejmy z poczuciem humoru.Córka miała spuchniętą nogę,po miesięcznym opatrunku gipsowym.Od miesiąca jeździliśmy od lekarza do lekarza,zaliczając również dwutygodniowy pobyt w szpitalu.Były diagnozy najróżniejsze w tym min.zapalenie stawów,zapalenie żył.Dostawała sterydy,zalecano zastrzyk dostawowy hormonalny,na który nie wyraziłam zgody dopóki nie skonsultuję tego z ortopedą.Okazało się,że zrobiłam słusznie.Doktor Wichłacz po obejrzeniu USG i innych badań oraz zbadaniu córki stwierdził,że to typowy stan po gipsie i absolutnie nie należy podawać leków.Rzeczywiście opuchlizna ...
Opinia dodana przez: danka

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Nie tylko doskonały lekarz ale także bardzo dobry człowiek. Pod jego opieką otrzymujemy wszystko co niezbędne. Na pewno polecę go wszystkim potrzebującym.
USG ginekologiczne Warszawa dr n. med. Krzysztof Kucharski

dr n. med. Krzysztof Kucharski

USG ginekologiczne, Ginekolog

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 150

Centrum Medyczyne Damiana - Wałbrzyska
ul. Wałbrzyska 46

Najlepszy lekarz ginekolog -położnik jakiego znam. Przesympatyczny z doskonałym podejściem do pacjentów. Dzięki niemu mam dwoje przecudownych dzieci - a podobno wg innych lekarzy miałam małe szanse na to żeby być mamą. Prowadził obie moje ciąże. Wizyta u Dr Kucharskiego to sama przyjemność. Szczerze polecam każdej kobiecie, która jest pełna obaw co do swoich wizyt u ginekologa.
Opinia dodana przez: monab1
Ginekolog Warszawa lek. med. Elżbieta Kozłowska

00-366 Śródmieście, Warszawa

Polecam, kompetentna, spokojna.Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę u Pani doktor, po przeczytaniu opinii tutaj łatwiej mi było podjąć decyzję. Nie żałuję! Polecam! Na prawdę bardzo miła lekarka, tłumaczy jasno i konkretnie, widać wiedzę i umiejętności.
Opinia dodana przez: Aneta

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Żoliborz, Warszawa

Świetny fachowiec i prawdziwy profesjonalista. Bardzo mi pomógł i uchronił przed dużo poważniejszymi problemami. Szczerze polecam!
Dietetyk Lublin mgr Iwona Prażmo

Poradnia Dietetyczna NUTRI HEALTH w Centrum Terapii Narturalnych w Lublinie
Łabędzia 17
20-335 Lublin

00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!