lekarz Tobiasz Kubicki

badanie u p. Kubickiego bardzo dokładne, duża wiedza, doradztwo, słucha pacjenta i pyta o szczegóły związane z dolegliwościami, POLECAM

Super lekarz. Badanie USG wykonane bardzo dokładnie. Dodatkowo miły i uprzejmy. Polecam każdemu Pana Doktora.

Bardzo dobry specjalista. Lekarz z dużą wiedzą, dociekliwy. W stosunku do pacjenta uprzejmy i życzliwy. Polecam

Serdecznie polecam Pana Doktora Kubickiego. Usg piersi wykonane z pełną dokładnością. Pan Doktor podpowiedział dużo ciekawych rzeczy. Polecam

Dziś byłam na usg jamy brzusznej .Jestem pod wielkim wrażeniem, nigdy nie miałam zrobionego tak dokładnie badania,trwało ono dość długo. Pan doktor bardzo miły i kompetentny. Odpowiadał na moje zapytania.Dodam że wizyta była na NFZ .Gorąco polecam Pana doktora Kubickiego .

Bardzo polecam pana doktora. Tak dokładnego USG jeszcze nie miałam. Sumienny , z dużą wiedzą medyczną w danym zakresie. Dziękuję panu za dokładnie przeprowadzone badanie. Polecam doktora każdemu.

Miałem USG wiele razy, jednak wnikliwe i fachowe podejście Pana doktora pozwoliło po kilkunastu latach wizyt u lekarzy i wielu badaniach w końcu odkryć co powodowało bóle. Badanie trwało ok 40 min i doktor nie powiedział tak jak kiedyś inny lekarz, że na NFZ to ma dla mnie 8 min., więc badania nie wykona. Naprawdę czas poświęcony i ilość załączonych zdjęć do wyniku 15 sztuk, jest ewenementem jeśli chodzi o państwową służbę zdrowia.