Toksyna Botulinowa Zmarszczki Palacza

dr Aleksandra Jagielska

Medycyna estetyczna, Dermatolog

Sthetic.pl Klinika dr Jagielskiej
Mokotowska 15A/2B

Szukając została mi polecona m.in. Pani Jagielska, opinie ma dobre i sama też je potwierdzę. Bardzo dobry specjalista, wie co robi, działa z pasją bo to widać. Jest zaangażowaną i miłą osobą, wzbudza zaufanie. Czasem się ciężko dodzwonić ale to jest drobiazg. Dziękuję i polecam Panią Aleksandrę

Gabinet Kosmetyczny - powiększanie, modelowanie, ujędrnianie, nawilżanie ust, fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki palacza, lwia zmarszczka, mezoterapia, zmarszczki statyczne - kwas hialuronowy (Juvederm), zmarszczki dynamiczne - toksyna botulinowa (Botox, Vi
Czecha 25B
42-200 Częstochowa

Pierwsza wizyta- pozytywne zaskoczenie, gosc z powolania do zawodu,zdecydowalem sie na zabieg,w Cz-wie nr 1.

Opinia dodana przez: krzysztof

Piotrek Ślęzak