lekarz Tomasz Andrzejewski

Bardzo przyjemna atmosfera. Pan doktor bardzo miły i zna się na rzeczy. Można się poczuć dobrze zaopiekowanym. Wszystkie informacje przedstawione jasno i zrozumiale. Usługa na bardzo wysokim poziomie.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Widać było zaangażowanie i chęć precyzyjnej analizy dolegliwości. Polecam :)

Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz, badanie USG przeprowadzone bezpośrednio w gabinecie. Mam nadzieję, że zastosowane leczenie przyniesie spodziewane efekty.

Świetny specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Pan Doktor szczegółowo wyjaśnił możliwe sposoby leczenia kolana. Dziękuję.

Pan Doktor to bardzo zaangażowany lekarz. Bardzo dokładnie bada i tłumaczy. Szuka najlepszych rozwiązań. Dziękuję i do zobaczenia za miesiąc.

Polecam doktora Andrzejewskiego. Podszedł kompleksowo do mojego kręgosłupa, a dokładniej odcinka szyjnego, który doskwierał mi permanentnie od wielu lat. Dziś jest o niebo lepiej. Dziękuję doktorze.

Wszystko w najlepszym porządku, lekarz bardzo miły, wszystko wytłumaczył. Leczenie zakończone sukcesem.

Jeśli ktoś boryka się z problemem kolanowym lub innym urazem ortopedycznym, zdecydowanie polecam tego lekarza. Jego ogromne doświadczenie przejawia się w doskonałej diagnozie oraz trafnym podejściu do leczenia. To miejsce, gdzie czujesz, że jesteś w dobrych rękach. Dziękuję.

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Bardzo polecam!

Zgłosiłem się do Doktora z bólem kolana. Doktor wyjaśnił przyczyny oraz wdrożył odpowiednie leczenie. Od tej pory nie ufam innemu lekarzowi. Dziękuję Doktorze za pomoc!