dr n. med. Tomasz Araszkiewicz

1,5

Pan zapomina, na czym polega jego zawód, nawet gdy poczekalnia pusta, jemu się nie chce zbadać nadplanowego pacjenta, nie pyta nawet z czym przychodzi!

Parę ładnych lat temu, ten Pan był bardzo polecanym lekarzem internistą, niemalże "do rany przyłóż". Opinie miał bardzo dobre, także moją jak i osób znajomych. Niestety od jakiegoś czasu wszystko diametralnie się zmieniło.. Wizyty są umawiane od 8, ludzie czekają w kolejkach po numerek od wczesnego rana (+/- 6), a on przychodzi sobie spokojnie na 8:30, bądź jeszcze później.. Jest to dla mnie kompletnie niezrozumiałe i złe podejście do pacjentów. Kolejną kwestią jest przyjmowanie "panów w garniturach" poza kolejnością. No chyba coś tu nie tak? Ewidentnie dla Pana Doktora są w tej chwili "równi i równiejsi".. Czas poświęcony pacjentowi jest w porządku. Z tego co mi wiadomo, to nawet potrafi poświęcić więcej niż powinien. Niestety Doktor zrobił się strasznym mrukiem i czasem nie wiadomo jak z nim rozmawiać. Niestety muszę dodać także, że w ostatnich czasach ma się wrażenie, iż Doktor często bywa w złym humorze, co (czego nie powinno mieć miejsca) odczuwają pacjenci..
Moja opinia jest NIESTETY reakcją na to, jak źle sytuacja wygląda w danym momencie.