lekarz Tomasz Arłukowicz

Gastroenterolog

swietny specjalista, pomogl mojemu tacie kiedy inni lekarze postawili na nim krzyzyk diagnozujac u niego nowotwor dr arlukowicz pomogl mu okazalo sie ze nie jest to zadne raczysko, zaoferowal pomoc w leczeniu i opiece wspanialy lekarz taki ludzki co sie dzis rzadko zdarza...

Dobry lekarz. Kompetentny, zdecydowany w działaniu, konkretny. Ze świetnym poczuciem humoru.

Bardzo dobry specjalista, który stawia na dobro pacjenta.

Bardzo dobry specjalista, który stawia na dobro pacjenta.

Świetny specjalista. Szybkie i trafne rozpoznanie choroby. Wykluczył bardzo poważną chorobę zdiagnozowaną przez innego olsztyńskiego specjalistę - proktologa. Polecam!!!

Znakomity specjalista.Dobro pacjenta stawia na pierwszym miejscu.Bardzo mi pomógł. Polecam wszystkim!!!!