dr n. med. Tomasz Banasiewicz

Chirurg ogólny

Mega profesjonalny fachowiec z powołaniem lekarskim. Wiem i jestem świadom, że mi życie uratował. Polecam

Jest po prostu rewelacyjny. Polecam każdemu. Gdyby nie Pan Docent mój mąż najprawdopodobniej by już nie żył. Decyzje podejmuje mądre, bardzo mądre co może uchronić pacjenta przed przykrymi konsekwencjami. Pan docent Banasiewicz to lekarz który powinien być wzorem dla większości tej grupy zawodowej!!!!!!!!!!!

Bardzo dobry fachowiec mily uprzejmy poprostu lekarz z powolania a nie jak co niektorzy sa bo musz.

Tak wspaniałego lekarza jeszcze nigdy nie spotkałam. Cierpliwy, życzliwy, bardzo kompetentny, stawia trafne diagnozy i trafne leczenie, przystępnie tłumaczy, po prostu SUPER. POLECAM

Znakomity lekarz - jasno, konkretnie, wyczerpująco i językiem "dla ludzi", a nie slangiem dla specjalistów, potrafi pacjentowi wytłumaczyć co temu dolega i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Podczas wizyty pacjent czuje się najważniejszy, zaś Pan Doktor szanuje intymność pacjenta, co ogranicza do minimum ewentualne skrępowanie (nieuniknione zwłaszcza w poradni proktologicznej, w której Pan Doktor również przyjmuje). Cała wizyta zawsze przebiega w niezmiernie miłej atmosferze...

Mam62 lata ale tak uprzejmego lekarza nieznam,leczy moją siostrę która jest upośledzona a ma problemy proktologiczne byłam u wielu chirurgów zaden tak przychylnie do niej nie podszedł podczas badania naprawde warto poddać sie leczeniu u Pana Doktora życzymy zdrowia Danuta z Mariola

byłem u niego dwa razy. Za każdym razem mi pomógł. Do tego było jeszcze wesoło. Czegóż można więcej żądać od lekarza?

Rewelacyjny lekarz! Typowo z powołania! Cierpliwy, spokojny, zapewnia niezbędną intymność. W 100 można zaufać i iść z najwstydliwszym problemem!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Świtny lekarz ! przyszlam do niego z bardzo delikatna dolegliwoscia, nic sie nie stresowalam przy badaniu, inny lekarz chcial mnie wyslac na powazna operacje a on wyleczyl mnie malym zabiegiem w gabinecie, serdecznie polecam !!! :)

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Zdrój"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15