dr n. med. Tomasz Banasiewicz

Mam62 lata ale tak uprzejmego lekarza nieznam,leczy moją siostrę która jest upośledzona a ma problemy proktologiczne byłam u wielu chirurgów zaden tak przychylnie do niej nie podszedł podczas badania naprawde warto poddać sie leczeniu u Pana Doktora życzymy zdrowia Danuta z Mariola

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rewelacyjny lekarz! Typowo z powołania! Cierpliwy, spokojny, zapewnia niezbędną intymność. W 100 można zaufać i iść z najwstydliwszym problemem!

Znakomity lekarz - jasno, konkretnie, wyczerpująco i językiem "dla ludzi", a nie slangiem dla specjalistów, potrafi pacjentowi wytłumaczyć co temu dolega i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Podczas wizyty pacjent czuje się najważniejszy, zaś Pan Doktor szanuje intymność pacjenta, co ogranicza do minimum ewentualne skrępowanie (nieuniknione zwłaszcza w poradni proktologicznej, w której Pan Doktor również przyjmuje). Cała wizyta zawsze przebiega w niezmiernie miłej atmosferze...

Świetny, kompetentny, tłumaczy, pomaga. Śmiało mogę napisać, że uratował mi zdrowie i życie.

Świetny, kompetentny, tłumaczy, pomaga.
Śmiało mogę napisać, że uratował mi zdrowie i życie.

Świtny lekarz ! przyszlam do niego z bardzo delikatna dolegliwoscia, nic sie nie stresowalam przy badaniu, inny lekarz chcial mnie wyslac na powazna operacje a on wyleczyl mnie malym zabiegiem w gabinecie, serdecznie polecam !!! :)

Ja chciałam powiedzieć jedno... jest bardzo dobrym lekarzem miło się z Doktorem rozmawia pacjent czuje ten konfort psychiczny.Bardzo dużo dla mnie zrobił uratował mi życie i za to z całego serca bardzo dziękuję Doktorowi.