Najlepszy lekarz jakiego miałam, cieszę się, że prowadził naszą ciążę, zero problemów, zawsze odbiera telefon i wyjaśnia spokojnie jakiś problem. Zdecydowanie warto zapłacić 140 zł/wizytę i mieć pełen komfort i spokojną głowę po spotkaniu.

pan doktor jest bardzo miły, co prawda przerazilam sie jak zobaczylam ze jest taki mlody...to jednak dosyc krepujace;) jezeli chodzi o badania to wszystko ok, ale niestety z skomplikowanych przypadkach, dodatkowych chorobach chyba ma za malo doswiadczenia, w zasadzie wiedzialam o tym co moge a czego nie moge w swojej chorobie wiecej od niego, po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii bylam przekonana ze w koncu znalazlam lekarza ktory bedzie umial poprowadzic moja ciaze, ale niestety po wizycie nie jestem w stanie mu zaufac w tej kwestii.

Mimo,ze doktor nie miał przewidzianego czasu dla pacjentek z uwagi na moja prośbę przyjechał specjalnie dla mnie do gabinetu aby mnie przyjąć choć nie jestem jego stałą pacjętka (byłam u niego pierwszy raz). Zasiegnelam opinii u koleżanek, które wcześniej były u lekarza jeszcze gdy przyjmował w LUX MED w Olsztynie w rezultacie usłyszałam same pozytywy. Na forach internetowych tylko pochlebne opinie. Doktor nieznacznie starszy ode mnie przez co czułam się skrepowana ale dzięki swojemu profesjonalnej podejściu sprawił, ze spięcie minęło. Fachowo wykonał wywiad dotyczący historii leczenia po czym przeszedł do badania podczas którego pytał się czy odczuwam ból i objasniał wszystko. Mówił dokładnie co w danej chwili bada kiedy mogę poczuć podczas badania ból lub dyskomfort i czym może być to spowodowane. (Nie ma głupiego wrażenia w stylu boli mnie, a czy powinno? Albo teraz nic nie czuje, czy to dobrze?) nie trzeba zadawać tych wszystkich pytań, które są krepujace bo on jakby czyta w myślach i sam opisuje co i jak. Po badaniu pan doktor stwierdza jeszcze dodatkowo co spostrzegl i dzieli się tymi wiadomościami z pacjętka. Szczegółowo odpowiada na każde pytanie, a ja miałam ich dużo i byłam dociekliwa więc nie mal ze mną łatwo :) wiedziałam, ze mogę bez skrępowania pytać o wszystko. Sam doktor nie wyznaczył tez czasu przez co czuło się indywidualne podejście do pacjenta. Gabinet schludny i czysty. Po wizycie poleciłam go koleżance, która mimo późnej godziny zadzwoniła do lekarza z prośba o wizytę. Doktor odebrał i umówił się na termin ktory jej odpowiadał. Mam nadzieje, ze na kolejnych wizytach tylko utwierdza się w przekonaniu, ze w końcu trafiłam na świetnego lekarza.