Gorąco polecam Pana Doktora , który jest wspaniałym lekarzem i nigdy mnie nie zawiódł. Leczy mnie i moje dzieci od kliku lat i muszę stwierdzić , że diagnozy są zawsze trafne a leczenie skuteczne. Jest przy tym niezwykle kontaktowy i uczynny, zawsze szczegółowo wyjaśnia naturę choroby oraz sposób leczenia. Ma niesamowite podejście do dzieci, które wychodzą uśmiechnięte i obdarowane prezentami a co najważniejsze skutecznymi lekami.Prawdopodobnie najlepszy lekarz w Ostródzie i okolicach. Wiem to ponieważ wcześniej bezskutecznie leczyłam swoje dzieci u innych doktorów i dopiero u niego uzyskałam pomoc. Poza tym ma bardzo dobrą opinię w mieście tylko niestety ma dużo ludzi i ciężko się dostać , ale nie odmawia pomocy po godzinach.

Najlepszy lekarz jaki może być. Zawsze, gdy potrzebne jest jakieś zwolnienie, skierowanie Pan Tomasz od razu się tym zajmuje. Nigdy nie odmawia pomocy pacjentom, nawet po godzinach przyjęć. Zdecydowanie polecam!

Super lekarz, prawdziwy z powołania, godny zaufania, bardzo miły, nigdy nie odmawia pomocy, godny polecenia

Pan Doktor leczy całą moją rodzinę począwszy ode mnie i żony , poprzez córkę z mężem i dwójką wnucząt i mogę powiedzieć , że nie spotkałem nigdy lekarza o takiej wiedzy , intuicji i umiejętnościach. Polecam

Mam już dużo lat i wiele widziałem i przeżyłem. Mogę tylko powiedzieć, to wspaniały lekarz. Rzadko niestety się takich spotyka

Znakomity lekarz , b. dobre podejście do pacjenta, ma wiedzę i wyczucie , jest otwarty na ludzi. Miałem gorączkę i nie mogłem się dostać do lekarza, ale p. Bartuzi zgodził się mnie przyjąć , dał antybiotyk i zwolnienie. Słyszałem też,że jest świetnym kickboxerem i prowadzi zajęcia z samoobrony. Polecam wszystkim, Dobry i ciepły człowiek.

Takich lekarzy nam trzeba w tych trudnych dla pacjenta czasach. Bardzo kontaktowy i uprzejmy. Jest wysokiej klasy specjalistą z zakresu pediatrii i medycyny rodzinnej. Bardzo przyjazny dla pacjentów. Można by rzec, że to drugi doktor JUDYM. Jego maksyma życiowa to "Warto stracić wszystkie pieniądze, by uratować chociaż jedno życie". Gratulacje. To wzór prawdziwego lekarza.

Jest to mój rodzinny lekarz. Jest to lekarz z powołania. Zdrowie i życie człowieka jest dla niego wielką wartością. W drapieżnej demokracji mało jest dzisiaj takich lekarzy. Życzę wszystkim pacjentom , oby na swojej drodze spotykali takich lekarzy jak dr Tomasz Bartuzi , wtedy życie pacjenta będzie o wiele weselsze.

Lekarz godny polecania, od lat leczy moje dzieci. Bardzo kontaktowy i przyjazny. Jako specjalista jest bardzo efektywny. Polecam

Zdecydowanie najlepszy lekarz jakiego spotkałem. Bardzo fachowy i obdarzony dużą intuicją .Wcześniej leczyłem się u różnych specjalistów bez żadnego efektu , dr Bartuzi prawidłowo zdiagnozował u mnie alergiczny nieżyt nosa. Po zastosowanym leczeniu praktycznie nie choruję .W Ostródzie ma doskonałą opinię. Polecam wszystkim tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Ostróda"?

Samodzielny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Miłomłynie filia w Ostródzie
Szosa Elbląska 19 A

Centrum Dializ Fresenius Nephrocare Filia w Ostródzie Stacja Dializ nr 17