Dodaj opinię Umów wizytę

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Gine...

Przerośnięte wargi sromowe? Ja miałam straszny problem z wargami, przeszkadzały mi w najprostszych czynnościach i nie wiedziałam co mam z tym zrobić… Dziś jestem 3 miesiące po labio i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny! nie wyobrażam sobie znowu mieć ten problem. Bardzo polecam doktora Basta - przeprowadził zabieg mega profesjonalnie i gdyby trzeba było to poszłabym do niego z tym problemem jeszcze raz. No ale… już nie trzeba ;)

Doktor Basta przeprowadzał u mnie w Krakowie laserowe odmładzanie pochwy. Po moim porodzie sprawy tam na dole wyglądały zupełnie inaczej niż kiedyś. Nikomu nie polecam wstydu z jakim wiąże się niepewność podczas zbliżeń z najbliższą osobą - mężem Dzisiaj mój związek jest zupełnie inny. Nie ma co się oszukiwać - te sprawy po prostu są ważme. Trzeba się nimi zająć.

Miałam ogromny problem z rozstępami po ciąży. Wstydziłam się przed mężem, przed koleżankami, sama przed sobą też się wstydziłam. Były świeże, czerwone i dość długie. Tak się złożyło, że doktor Basta przy okazji wizyty ginekologicznej zobaczył moje rozstępy i powiedział: będzie dobrze! I właśnie tak było! Nie mogę doczekać się tego lata bo w końcu pokażę się na plaży :)

Nadżerka potrafi nieźle zamęczyć! Ja 5 lat męczyłam się z nią… nadżerką. Do doktora poszłam w sumie na zwykłą wizytę bo mój lekarz był wtedy na urlopie, a ja potrzebowałam pilnej wizyty. To był strzał w dziesiątkę :))) Z takiego spotkania wyszły mi, a w sumie nam, stałe wizyty ;) a nadżerka to już stara zapomniana przeszłość.

Miałam bardzo ciężki poród. Moja córka znacznie przewyższała rozmiary normalnych noworodków. Po porodzie wiedziałam, że muszę znaleźć specjalistę od tego co stało mi się tam na dole. Doktor Basta zapisał mnie na waginoplastykę i to był strzał w 10! Dzisiaj po dawnych pęknięciach i rozciągnięciach nie ma już śladu <3

U tego lekarza przeszłam plastykę łechtaczki. Urodziłam się z taką a nie inną urodą i któregoś dnia powiedziałam sobie, że koniec tej męczarni. No i tak zrobiłam. Zabieg okazał się prosty i mało uciążliwy. Dziś spokojnie prezentuję się swojemu mężowi nago. Już się nie wstydzę ☺

Mam podobne zdanie, że to jest najlepszy ginekolog, na jakiego można trafić. Nie tylko jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności, ale też, jeśli chodzi o podejście do pacjentek. Jest bardzo miły, życzliwy. Wiecie, taki dusza człowiek, świetnie się z nim rozmawia, nawet jeśli pyta o bardzo intymne kwestie. Dzięki bardzo dokładnemu wywiadowi może lepiej postawić diagnozę, za co bardzo go cenię

Ja też bardzo obawiałam się labioplastyki. Dużo dziewczyn dzieliło się w internecie różnymi złymi historiami i jakoś utkwiły mi w głowie. Nie było czego się bać. Wystarczy wybór dobrego lekarza. U mnie był nim Pan Tomasz Basta :)

Tomasz Basta - mój najlepszy lekarz. Darzę go ogromnym zaufaniem. Do doktora chodzę od kiedy otworzył Intima Clinic. Najpierw zakochałam się w klinice, a później przekroczyłam próg gabinetu i “zakochałam” się także w Panu doktorze. Wspaniały lekarz.

Bardzo polecam tego lekarza. Robię u niego podstawowe badania i kontrolnie się sprawdzam. Zaczęłam do niego chodzić po tym jak poleciła mi go koleżanka i od dwóch lat nie mogę mu nic zarzucić. Wszystko jest OK.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog estetyczny Kraków"?

lek. med.
Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ARKA
Królowej Jadwigi 15
Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera
Os. Złotej Jesieni 1
Kraków
Medyczne Centrum Diagnostyczno-Terapeutyczne „RUCZAJ”
ul. Kobierzyńska 98

Beauty & Health