Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim
Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w
Krakowie . Jego kompetencje potwierdzają liczne
certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak
również publikacje naukowe, których jest autorem
lub współautorem. W Klinice SCM doktor Tomasz Basta
specjalizuje się w ginekologii małoinwazyjnej z zakresu
laparoskopii i histeroskopii , gdzie ma przyjemność
operować ze swoim wielkim nauczycielem
dr. Andrzej Wojtyś , wybitnym specjalistą z zakresu endoskopowych technik operacyjnych.
W 2017 roku doktor Tomasz Basta stworzył
INTIMA CLINIC w której spełnia medycynę holistyczną
poprzez interdyscyplinarne podejście do Kobiety
wymagającej rozwiązania jej problemów z zakresu
ginekologii , urologii, ginekologi plastycznej i estetycznej,
seksuologii i psychologii , diabetologii, endokrynologii ,
chirurgii.

Jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa
Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ( PTGPiR)
w którym piastuje równie stanowisko prezesa Sądu
Lekarskiego.

Doktor Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie
łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie
zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do
pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych
komentarzach na jego temat, pacjentki chwalą jego
cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Tomasz Basta od pierwszej chwili
wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w
przypadku tak intymnych problemów.

Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna , Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

Certyfikaty i nagrody:
• Laur pacjenta 2013
• Polskie Towarzystwo Ginekologiczne — Szkolenie w zakresie badań ultrasonograficznych
• Akademia USG — Echokardiografia płodowa
• Cedus — Diagnostyka prenatalna
• Cedus — Doppler w ginekologii i położnictwie
• Mazurska Szkoła USG i Ginekologii — Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Kurs teoretyczny dla zaawansowanych
• Sekcja Ultrasonografii PTG — Diagnostyka ultrasonograficzna i zastosowanie techniki trójwymiarowej 3d/4d w położnictwie i ginekologii
• Akademia USG — Echokardiografia płodu
• American Medical System — Elevate and MiniArc Training
• MEDIM — Zaawansowane techniki laparoskopowe — histerektomia, laparoskopowa w ciąży
• MEDIM — Nowoczesne technologie w histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej
• PTKiPSM — Kolposkopia

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

Miałam dość posądzeń o niskie libido, czy to, że nigdy nie mam ochoty. Prawda jest taka, że nie czerpałam z seksu większej przyjemności i robiłam to, żeby sobie nie zniszczyć związku. Postanowiłam to zmienić i zdecydowałam się na wizytę u doktora Basty, który polecił mi O-shot. Poczułam duuużą różnicę :) Polecam zdecydowanie!

Ostatnio zdarzało mi się krwawić między okresem, delikatne plamienia bardzo mnie zaniepokoiły, dlatego udałam do Pana doktora na badanie ginekologiczne. Pan doktor mnie przebadał i zdiagnozował u mnie polipy, na szczęście były one osadzone blisko szyjki macicy, nie były bardzo duże i można było je spokojnie usunąć podczas jednej wizyty, również bez znieczulenia! Tak też się stało i już nie muszę martwić się plamieniami Dziękuje bardzo za pomoc

Przerośnięte wargi sromowe? Ja miałam straszny problem z wargami, przeszkadzały mi w najprostszych czynnościach i nie wiedziałam co mam z tym zrobić… Dziś jestem 3 miesiące po labio i jestem bardzo zadowolona. Dziewczyny! nie wyobrażam sobie znowu mieć ten problem. Bardzo polecam doktora Basta - przeprowadził zabieg mega profesjonalnie i gdyby trzeba było to poszłabym do niego z tym problemem jeszcze raz. No ale… już nie trzeba ;)

Doktor wyleczył mnie z zespołu policystycznych jajników i pomógł mi uwrażliwiać moje miejsca intymne na doznania seksualne. Za pomocą odpowiedniej terapii i zabiegów stałam się ładniejszą kobietą, spełnioną matką i usatysfakcjonowaną żoną. Po prostu jestem w końcu szczęśliwa. Nie myślałam, że rozwiązaniem jest wizyta u odpowiedniego ginekologa.

Dr Tomasz Basta potrafi zdziałać cuda. Miałam skierowanie na operacje wszycia taśm TOT, okazało się to zbędne. Doktor zrobił mi dwa porządne zabiegi jeden HIFU drugi laserem i póki co mam się świetnie. Żadnego popuszczania moczu. A tak mogłabym być obarczona nieprzyjemnymi konsekwencjami operacji. Dziękuję doktorze.

Jest to lekarz, który zleca wszystkie potrzebne badania, a potem konsekwentnie kontroluje ich wyniki. Poprzednio z innymi lekarzami miałam wrażenie, że zlecają mi badanie dla świętego spokoju. Doktor Basta zdecydowanie angażuje się w pracę i przyznam, że czuję się zaopiekowana jeśli chodzi o kobiece sprawy.

Ujęło mnie szczere i ciepłe podejście do pacjentki. Nawet rozmowa o bardzo intymnych sprawach nie stanowiła dla mnie bariery. Doktor Tomasz Basta rewelacyjnie przeprowadził zabieg, który był dla mnie niezbędny po czterech porodach siłami natury. Trochę się bałam, ale okazało się że zupełnie niepotrzebnie

Doktor Basta to świetny lekarz,. Nie tylko zajmuje się zdrowiem, się i komfortem kobiety. Nie przyszłoby mi do głowy, że moje dolegliwości, takie jak suchość pochwy, otarcia i dyskomfort podczas stosunków jest wskazaniem do leczenia, a on się nad tym pochylił i pomógł mi.

Tacy specjaliści jak dr Tomasz Basta przekonują mnie, że ginekologia estetyczna nie powinna być tematem tabu! Naprawdę można sobie bardzo zaszkodzić niewiedzą lub ignorancją, zachęcam naprawdę do konsultacji, mi doktor pomógł odzyskać przyjemność z seksu! I nie boję się teraz o tym mówić!

Byłam w Intima Clinic u tego specjalisty i chyba nie mogłam lepiej trafić. Doktor zrobił mi na miejscu wszystkie niezbędne badania i wykluczył to czego się najbardziej obawiałam. Bardzo dokładny, delikatny, dokładnie wszystko tłumaczy. Dawno nie byłam u tak dobrego i empatycznego lekarza.