Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet ...

Doktor Tomasz Basta jest specjalistą w zakresie
ginekologii i położnictwa oraz ginekologii plastycznej .
W 2004 roku Ukończył Uniwersytet Jagielloński
Collegium Medicum na wydziale Lekarskim , otrzymując prawo wykonywania zawodu. W 2012 Uzyskał tytuł specjalisty z Ginekologii i Położnictwa i od tego czasu poświęcił się kolejnej specjalności – Ginekologii Plastycznej która
rozwija do dziś . Doktorat uzyskał w Klinice CMUJ
w Krakowie . Doświadczenie zawodowe nabywał na
Oddziale Ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim
Specjalistycznym im. Gabriela Narutowicza w Krakowie, Oddziale Klinicznym Ginekologii Onkologicznej Centrum Onkologii prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
oraz Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w
Krakowie . Jego kompetencje potwierdzają liczne
certyfikaty, odbyte szkolenia w kraju i zagranica jak
również publikacje naukowe, których jest autorem
lub współautorem. W Klinice SCM doktor Tomasz Basta
specjalizuje się w ginekologii małoinwazyjnej z zakresu
laparoskopii i histeroskopii , gdzie ma przyjemność
operować ze swoim wielkim nauczycielem
dr. Andrzej Wojtyś , wybitnym specjalistą z zakresu endoskopowych technik operacyjnych.
W 2017 roku doktor Tomasz Basta stworzył
INTIMA CLINIC w której spełnia medycynę holistyczną
poprzez interdyscyplinarne podejście do Kobiety
wymagającej rozwiązania jej problemów z zakresu
ginekologii , urologii, ginekologi plastycznej i estetycznej,
seksuologii i psychologii , diabetologii, endokrynologii ,
chirurgii.

Jest członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa
Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej ( PTGPiR)
w którym piastuje równie stanowisko prezesa Sądu
Lekarskiego.

Doktor Tomasz Basta jest lekarzem, który umiejętnie
łączy szeroką wiedzę medyczną i doświadczenie
zawodowe z sympatycznym, otwartym podejściem do
pacjentek i ich problemów. W licznych pozytywnych
komentarzach na jego temat, pacjentki chwalą jego
cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, delikatność i takt. Zaznaczają, że dr Tomasz Basta od pierwszej chwili
wzbudza zaufanie, co ma przecież duże znaczenie w
przypadku tak intymnych problemów.

Usługi z zakresu: Ginekologia plastyczna , Ginekologia estetyczna, Endokrynologia ginekologiczna , Położnictwo i ginekologia . Ginekologia operacyjna - małoinwazyjna ( laparoskopia i hysteroskopia ) . Laseroterapia ginekologiczna.

Certyfikaty i nagrody:
• Laur pacjenta 2013
• Polskie Towarzystwo Ginekologiczne — Szkolenie w zakresie badań ultrasonograficznych
• Akademia USG — Echokardiografia płodowa
• Cedus — Diagnostyka prenatalna
• Cedus — Doppler w ginekologii i położnictwie
• Mazurska Szkoła USG i Ginekologii — Ultrasonografia w położnictwie i ginekologii. Kurs teoretyczny dla zaawansowanych
• Sekcja Ultrasonografii PTG — Diagnostyka ultrasonograficzna i zastosowanie techniki trójwymiarowej 3d/4d w położnictwie i ginekologii
• Akademia USG — Echokardiografia płodu
• American Medical System — Elevate and MiniArc Training
• MEDIM — Zaawansowane techniki laparoskopowe — histerektomia, laparoskopowa w ciąży
• MEDIM — Nowoczesne technologie w histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej
• PTKiPSM — Kolposkopia

Publikacje:

Znajomość języków obcych:
angielski

W Intima Clinic przyszła na świat nowa ja, przyjmował ją doktor Basta 😉 Po zabiegu labioplastyki mój komfort codziennego funkcjonowania i oczywiście aktywności seksualnej przeniósł się na znacznie wyższy level. Dzięki, Doktorze!

Miałam bardzo ciężki poród. Moja córka znacznie przewyższała rozmiary normalnych noworodków. Po porodzie wiedziałam, że muszę znaleźć specjalistę od tego co stało mi się tam na dole. Doktor Basta zapisał mnie na waginoplastykę i to był strzał w 10! Dzisiaj po dawnych pęknięciach i rozciągnięciach nie ma już śladu <3

U tego lekarza przeszłam plastykę łechtaczki. Urodziłam się z taką a nie inną urodą i któregoś dnia powiedziałam sobie, że koniec tej męczarni. No i tak zrobiłam. Zabieg okazał się prosty i mało uciążliwy. Dziś spokojnie prezentuję się swojemu mężowi nago. Już się nie wstydzę ☺

Endometrioza w moim przypadku utrudniała mi zajściem w ciążę. Doktor Tomasz Basta odpowiem zabiegiem pomógł mi zostać mamą. Jestem ogromnie wdzięczna. Teraz szykuję się na zabieg O-shot.

Do pana doktoraz zgłosiłam się z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu, pan doktor opowiedział mi o badaniach, które teraz prowadzić na temat alternatywnych sposobow leczenia tej dolegliwości. Przedstawił mi metodą lasorową za pomocą HIFU- jestem już po zbiegu i czuję się duuuzo lepiej!!

Mam podobne zdanie, że to jest najlepszy ginekolog, na jakiego można trafić. Nie tylko jeśli chodzi o wiedzę i umiejętności, ale też, jeśli chodzi o podejście do pacjentek. Jest bardzo miły, życzliwy. Wiecie, taki dusza człowiek, świetnie się z nim rozmawia, nawet jeśli pyta o bardzo intymne kwestie. Dzięki bardzo dokładnemu wywiadowi może lepiej postawić diagnozę, za co bardzo go cenię

Pan doktor uratował mnie i moje męża, a dokładniej nasze życie uczuciowe. Od jakiegoś czasu przestałam odczuwać przyjemnośc seksualną. Dr Tomasz Basta dokładnie mnie zdiagnozował i przedstawił metodę G SHOT. Po tym zabiegu (ostrzykiwaniu) znowu jest takjak dawniej – niesamowite uczucie!!

Ja też bardzo obawiałam się labioplastyki. Dużo dziewczyn dzieliło się w internecie różnymi złymi historiami i jakoś utkwiły mi w głowie. Nie było czego się bać. Wystarczy wybór dobrego lekarza. U mnie był nim Pan Tomasz Basta :)

Bardzo polecam tego lekarza. Robię u niego podstawowe badania i kontrolnie się sprawdzam. Zaczęłam do niego chodzić po tym jak poleciła mi go koleżanka i od dwóch lat nie mogę mu nic zarzucić. Wszystko jest OK.

Tomasz Basta - mój najlepszy lekarz. Darzę go ogromnym zaufaniem. Do doktora chodzę od kiedy otworzył Intima Clinic. Najpierw zakochałam się w klinice, a później przekroczyłam próg gabinetu i “zakochałam” się także w Panu doktorze. Wspaniały lekarz.