lekarz Tomasz Bazański

Całym sercem polecam tego lekarza. Miły, uprzejmy, sympatyczny a przede wszystkim skuteczny! Dobry diagnosta. Na prawdę warto

Doktor Tomasz to nasz ulubieniec. Cała rodzina się leczy u niego. Mój teść Andrzej z żoną Magdaleną. Z tego co mi opowiadali, to badanie jest perfekcyjne, bez problemu, nic nie dolega. Żona Andrzeja nie krzyczy i nie gryzie. To wielki sukces. Ja też jestem zachwycony, czekałem pod drzwiami i podsłuchiwałem, co doktor robi, okazało się, że przenikliwie bada, póżniej mnie poprosił i powiedział, że jak chce, to dostanę skierowanie razem z żoną na usg. Fajnie, popatrzę sobie. Zadowolony mąż Dariusz z żoną.

Lekarz bardzo solidny. Jeśli komuś zależy na opiece w pełni fachowej i na wysokim poziomie, to jest to właściwy adres. Miałam problemy z zapaleniami i wizyty u dr bardzo pomogły. Już kilka miesięcy minęło od czasu, kiedy ostatni raz miałam z tym problemy.

Doskonały i kompetentny lekarz znający się na swoim fachu. Dla pacjentki zawsze miły, cierpliwy i wyrozumiał. Polecam

Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona! Zawsze znajdzie czas dla pacjentki, wysłucha, doradzi. Jest bardzo rzetelny i skrupulatny. Dba o dobro maleństwa jak i mamy :) Polecam