prof. dr hab. n. med. Tomasz Bieleckiprof. dr hab. n. med. Tomasz Bielecki - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Tomasz Bielecki

Traumatolog, Ortopeda

Urodziłem się w Zabrzu, gdzie w latach 1982 – 1990 uczęszczałem do Szkoły Podstawowej Nr 17. Naukę w szkole średniej kontynuowałem w latach 1990 – 1994 w Liceum Ogólnokształcącym Nr 1 w Zabrzu w klasie o profilu biologiczno-chemicznym. Egzamin dojrzałości zdałem w roku 1994. W 1995 roku rozpocząłem studia na Wydziale Lekarskim w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
Od trzeciego roku studiów aktywnie uczestniczyłem w pracach Koła Studenckiego Towarzystwa Naukowego przy Kate...

Dobry i konkretny fachowiec, nie opowiada dyrdymałów, tylko szybka diagnoza i wbicie blokady w kość łokciową. Tytułów naukowych nie dali mu przecież za bycie miernym ortopedą. Młody człowiek a ma już tyle osiągnięć i ludzie go chwalą. To o czymś świadczy. Pojedyńczy maruderzy zawsze się znajdą. Jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził. Ja polecam z czystym sumieniem

Pan Profesor to wybitny specjalista i bardzo dobry i miły dla pacjenta polecam wszystkim i bardzo serdecznie pozdrawiam

Pan Profesor to wybitny specjalista i bardzo dobry i miły dla pacjenta polecam
wszystkim i bardzo serdecznie pozdrawiam

W marcu b.r. przeszedłem zabieg endoprotezoplastyki biodra. Jestem bardzo zadowolony z efektu operacji oraz opieki Pana doktora i pracy całego personelu oddziału ortopedii szpitala Św. Barbary w Sosnowcu.

Nie zgadzam się nic, a nic z opiniami. Pan docent uratował moją nogę. Był niezwykle miły i sympatyczny. Wytłumaczył wszystko i jako jedyny na Śląsku podjął się leczenia, za co jestem mu niezwykle wdzięczna.

Nie chcę więcej mieć do czynienia z panem Doktorem,potraktował mnie jak zło konieczne żadnego szacunku dla pacjęta.Dawno nie spotkałam takiego Zarozumialca pan i władca na włościach .Wstyd że jest ordynatorem.

Nie wiem jakim jest specjalistą ortopedii ale na pewno jest złym człowiekiem. Pełni funkcję dyrektora ds. lecznictwa w szpitalu nr 5 w Sosnowcu i przez niego mój brat mógł stracić życie. Złamał wszelkie procedury lekarskie, ustawy, a na pewno ślubowanie. Typowy służbista który za nic ma dobro pacjenta. Dopiero Rzecznik Praw Pacjenta nam pomógł. Na pewno jest to nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku. Jednak wiem, że warto takim ludziom ucierać nosa i pokazywać gdzie ich miejsce. Panie doktorze tytuły mogą być ale liczy się to jakim człowiekiem Pan jest a pokazał Pan wystarczająco dużo żeby na miano człowieka nie zasłużyć.

Lekarz z powołania - oby takich było więcej. Konkretny i bardzo skuteczny.Szczerze polecam

Pan dr hab. Bielecki ma ogromną wiedzę, ale przedkłada pracę naukową i swoje publikacje nad pacjentami. Widocznie nie pamięta już dlaczego został lekarzem...

Bardzo dobry Lekarz dzięki niemu chodzę ,inni lekarze mnie zbywali ,ale nie On ,wytłumaczył mi jakie mogą wystąpić problemy ale o dziwo jest super to jest Lekarz z powołania i bardzo się troszczy o pacjenta więcej takich Lekarzy i takiej ogromnej wiedzy