dr n. med. Tomasz Bielecki

Ortopeda

3,1
3,2

W marcu b.r. przeszedłem zabieg endoprotezoplastyki biodra. Jestem bardzo zadowolony z efektu operacji oraz opieki Pana doktora i pracy całego personelu oddziału ortopedii szpitala Św. Barbary w Sosnowcu.

Nie zgadzam się nic, a nic z opiniami. Pan docent uratował moją nogę. Był niezwykle miły i sympatyczny. Wytłumaczył wszystko i jako jedyny na Śląsku podjął się leczenia, za co jestem mu niezwykle wdzięczna.

Nie chcę więcej mieć do czynienia z panem Doktorem,potraktował mnie jak zło konieczne żadnego szacunku dla pacjęta.Dawno nie spotkałam takiego Zarozumialca pan i władca na włościach .Wstyd że jest ordynatorem.

Nie wiem jakim jest specjalistą ortopedii ale na pewno jest złym człowiekiem. Pełni funkcję dyrektora ds. lecznictwa w szpitalu nr 5 w Sosnowcu i przez niego mój brat mógł stracić życie. Złamał wszelkie procedury lekarskie, ustawy, a na pewno ślubowanie. Typowy służbista który za nic ma dobro pacjenta. Dopiero Rzecznik Praw Pacjenta nam pomógł. Na pewno jest to nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku. Jednak wiem, że warto takim ludziom ucierać nosa i pokazywać gdzie ich miejsce. Panie doktorze tytuły mogą być ale liczy się to jakim człowiekiem Pan jest a pokazał Pan wystarczająco dużo żeby na miano człowieka nie zasłużyć.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Sosnowiec"?

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1