Ukończyłem kierunek lekarski oraz stomatologiczny Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Następnie zrealizowałem program specjalizacji z chirurgii szczękowo-twarzowej w Klinikach w Zabrzu, a następnie – po połączeniu się Klinik - w Katowicach. Po pięciu latach pracy w Klinikach zdałem Państwowy Egzamin Specjalizacyjny z Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.

W trakcie specjalizacji intensywnie zgłębiałem tematy nie tylko implantologiczne ale także dziedzin pokrewnych związanych ze stomatologi...

Przez dłuższy czas poszukiwałam chirurga, który zajmie się wyrwaniem mojej ósemki (dość problematycznej). Przeglądając różne opinie w internecie trafiłam na doktora Bigasa Z Katowic , weszłm na stronę jego Kliniki i podjęłąm decyzje, bo nowoczesny sprzet też do diagnostyki i szeroki zakres usług jaki oferuja mnie przekonał całkowicie. Umówiłam się na konsultacje - bezpłatne!!!! To sie nie zdarza przecież w innych gabinetach. Uśmiechnięty i sympatyczny doktor , profesjonalista, wyrwał bezproblemowo mi zęba, wczesniej oczywiscie rtg... dla mnie to wyrwanie było dramatem wręcz - oczywiście przed , a po zabiegu śmiałam sie z siebie- oczywiście wielka zasługa dra i jego pewnej ręki i fachowości - za co ogromnie dziękuje!!!

Chciałam podzielić się spostrzeżeniami z mojego leczenia. W tej chwili mam zakończone leczenie implantologiczne. W ustach mam piękne zęby i nikt ze znajomych nie potrafi powiedzieć, które są prawdziwe. Ale do rzeczy. Na początku leczenia, co mnie zdziwiło - doktor Bigas omawiał ze mną kilka sposobów leczenia, bo okazało się po zrobieniu TK, że nie mam kości by umieścić w niej implant. Przedstawił mi zalety i wady kilku sposobów leczenia - był konkretny, nie owijał w bawełnę. Gdy się zdecydowałam na leczenie przy zabiegach chirurgicznych starał się bym była spokojna, o co nie było łatwo. Teraz mam już umieszczony ząb na implancie, z drugiej strony most. Znowu mogę jeść i uśmiecham się swobodnie. Z czystym sumieniem polecam profesjonalną opiekę w Astra Dent. I jeszcze podziękowania dla asystentek.

Trafiłam do dra Bigas z poważnym problemem w obrębie szczęki- przeskakiwanie , ból i napięcie plus ból w okolicy dziąsła. Nikt mi tego nie umiał zdiagnozować. Tu u dra Bigas sie udało. Tomograf komputerowy w klinice i szczegółowe badanie i doświadczeni pana dra i jego zespołu ! Trudne leczenie i zabieg ale dalo się wszystko "naprawić" i wreszcie bez bólu moge normalnie funkcjonować. Bardzo dziękuję

Bardzo profesjonalny lekarz. Ja okropnie się boję wizyt u dentysty nie mówiąc o wyrywaniu ósemki która rosła krzywo. Ale Pan doktor sobie świetnie z tym poradził, bez żadnych problemów i komplikacji mimo, że wcześniej 2 lekarzy odmówiło wykonani zabiegu. Jeszcze raz bardzo dziękuje :)!

Jeszcze raz bardzo dziękuje :)!

Pan Doktor Bigas- lekarz fachowiec godny polecenia. Podjęłam się leczenia mojej zniszczonej dolnej szóstki z leczeniem kanałowym. Dzięki doświadczeniu oraz swoim umiejętnościom Pan doktor dokonał odnowy mojego zęba i co ważne bez bólu. Polecam i dziękuję

Miałem skomplikowany problem uzębienia, z którym nikt nie mógł sobie poradzić. Stomatolodzy przerzucali mnie sobie z rąk do rąk, nie robiąc tak naprawdę nic. Odkąd trafiłem do Astra Dent zastosowano u mnie leczenie paradontozy. Mają tam bardzo nowoczesne urządzenie, którego działanie jest całkowicie bezbolesne. Efekty – znakomite!

Wybitny SPECJALISTA w swojej dziedzinie. Jestem po usunięciu ósemki dolnej wraz z torbielem , zabieg wykonany profesjonalnie , bezbólowo i bezstresowo. Fachowy i rzeczowy chirurg

Polecam - ceny jak wszedzie a jakość usług mega wuysoka. Wyrwanie ósemki bezbólowe i szybkie, bez czekania , Rewelacja!

Byłam u doktora Bigasa z moim pięcioletnim synem. Musiał mieć usuwane wędzidełko. Bardzo dobre podejście do małego pacjenta, synek wyszedł zadowolony, co jeszcze nigdy nie zdarzyło się po wizycie u dentysty. Polecam i dziękuję.

Nie mam wątpliwości - lekarz jakich mało. Nie tylko profesjonalnie przedstawił mi różne możliwości leczenia, ale też dbał o mój komfort podczas i po zabiegu. Teraz już jestem po wszystkim. Mam trzy zęby na implantach. U góry też zabieg związany z tworzeniem kości w zatoce. Bez problemów.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Katowice"?

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216