lekarz Tomasz Bilkiewicz

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Trafiłem do ambulatorium szpitalnego z poważnym zapaleniem płuc(jak okazało się po badaniach). Zajmował się mną ponad godzinę. Wszystko w kulturalnej, miłej atmosferze. Po skończeniu wszystkich badań stwierdził, że powinienem trafić na oddział szpitalny. Trochę z obawą(z różną spotkałem się reakcją lekarzy gdy chciałem inaczej niż oni) zapytałem czy jednak nie mógłbym leczyć się w domu. Spokojne oświadczył, że dobrze, ale jeśli po dwóch-trzech dniach nie będzie poprawy mam zgłosić się do szpitala. Następnie 15-20min rozpisywał mi leki i ich dawkowanie tak dokładnie, że nie sposób było się pomylić. Wszystko to z ogromną cierpliwością. Leczenie było świetnie trafione i szybko wróciłem do zdrowia.

Lekarz kulturalny,uprzejmy,godny zaufania,bardzo dobry fachowiec,otwarty dla ludzi wszystko wytłumaczy poradzi poprostu dobry człowiek szczerze polecam

Wyjątkowo nieuprzejma osoba. Lekarz uprzedzony do młodych osób, do tego powiela niedorzeczne przekonanie, że młode osoby nie chorują. Kiedy próbowałam podjąć dyskusję, jako kontrargument usłyszałam, że doktor ma starsze dzieci ode mnie... Wydaję mi się, że dalszy komentarz jest zbędny.

Wspanialy lekarz czlowirk.! Zadzwonilam na oddzial gdzie dyzurowal Pan Doktor Bilkiewicz zmartwiona nierytmicznym biciem serca mojej mamy.Wypytyl dokl wszystko przez telefon odrazu wiedzial w czym problem!! Poradzil , pocieszyl !! Czlowiek wielkiego serca! Dziekuhe Panie Doktorze!! Magda

Magda

Jest to bardzo dobry lekarz wszystko wytlumaczy , pocieszy , poradzi jest lekarzem takim od serca , najlepszy Gastrolog jakiego znam w Rzeszowie polecam !

Szczerze polecam!Po dłuższym pobycie w szpitalu uważam,że to lekarz godny zaufania,potrafi rzeczowo i zwięźle wytłumaczyć istotę choroby, przy tym jest kulturalny i uprzejmy.Niestety w tym samym szpitalu w którym pracuje doktor spotkałam Panią doktor(nie będę wymieniać nazwiska), która zawiodła moje zaufanie - lakoniczne wypowiedzi związane z wyjaśnianiem choroby, traktowanie pacjenta przedmiotowo.Przykre, ale prawdziwe:-(Pacjentka.

Ktos napisał wybitnie złą opinię o Panu Bilkiewicz Tomasz. Moim zdaniem jest t o bardzo dobry fachowiec, uprzejmy i otwarty dla ludzi. Leczyłam się na NFZ w szpitalu MSWiA w Rzeszowie więc moja opinia jest obiektywna. Bardzo dobry lekarz.

Ktos napisał wybitnie złą opinię o Panu Bilkiewicz Tomasz.
Bardzo dobry lekarz.

Z życia chorób nie rozumie nic. A mianowicie leczony człowiek z chorobą trwającą 35 lat, po 6 operacjach laserowych na oczy, nie widzący na oko, na drugim występuje zaćma, nie może dźwigać więcej niż 1 bochenek małego chleba po 2 zatorach płucnych ze stopą cukrzycową może wrócić w swoim zawodzie do pracy w sklepie bez żadnych zastrzeżeń. Ludzie otwórzcie oczy i popatrzcie na świat i posadzcie człowieka w komisji , który rozumie życie człowieka a nie tylko własną kieszeń...!!!!!! Życzę temu lekarzowi jedno dniowej takiej choroy, którą ja mam i tych 4 kłuć zaszczyka dziennie. Do tej pory od 21 roku życia dostawałam rentę socjalną zapytał mnie ten lekarz.. Co za ZUS w Przeworsku i co za lekarz dawał mi te orzeczenia.... Bo z tymi moimi schorzeniami nie należy mi się renta tylko powrót do pracy.... Po wyjściu z komisji mam potwierdzenie 500 cukru we krwi..