dr n. med. Tomasz Biniszkiewicz

Internista, Diabetolog

Trafiłam do doktora z cukrzycą ciążową. Wyznaczył mi termin z NFZ poza kolejką. Lekarz rzeczowy i kompetentny- uzyskałam pomocne wskazówki jak wyregulować cukrzycę dietą, dzięki czemu nie musiałam przyjmować insuliny. Na pewno skorzystam z usług doktora, w przypadku takiej potrzeby w przyszłości.

Leczę się u Pana doktora od ponad roku i nie mogę niczego złego o Nim powiedzieć. Rzeczowy,miły, wcale nie spieszy się i nie pogania pacjenta, tłumaczy o co chodzi. A wszystko to nie na prywatnej wizycie, ale z NFZ.

Ten Człowiek leczył mojego ojca. dziwne podejście miał na początku. Trzeba było z nim walczyć o większą uwagę dla pacjenta. Bardzo powierzchowny. Jeśli już ktoś do niego trafi to musi mieć charakter! Zły dzień go nie tłumaczy.

szybki termin wizyty, dokładny wywiad, prawidłowa diagnoza czego więcej żądać od lekarza?

Beznadziejna, chamska persona...nastawiony na wyciągnięcie pieniędzy, nie na fachową pomoc!

Ten Pan może sprawiać wrażenie bardo oziębłego, ale jest konkretny,fachowiec w tym co robi,po zadanym pytaniu wytłumaczy co i jak,a od czułości to jest ktoś bliski, a nie mechanik który ma mnie naprawić.Aluzji nie było więc się nie wypowiadam na temat finansów.

Ten doktor jest mega chamem i gburem. Nigdy nie miałam styczności z aż tak chamskim zachowaniem. Pan może i ma tytuły, ale nie przekłada się to na jakość jego pracy. Byłam na wizycie na koszt NFZ i ten Pan dawał wyraźnie do zrozumienia na czym mu zależy. Nowy samochód jest tego przykładem. NIE POLECAM!!