Genialny fachowiec!!! Pragnę z czystym sumieniem polecić doktora Błasiaka! Tak szczerze drogie Panie, trudno mi znaleźć słowa, by określić, jak bardzo jestem wdzięczna Panu doktorowi za wszystko, co dla nas zrobił. Nie sposób pominąć wyrazów uznania i sympatii dla małżonki Pana Błasiaka, która jako pierwsza zajmuje się pacjentkami. Państwo Błasiakowie tworzą niesamowity team :-)) Profesjonalizm, ogromna, ciągle uaktualniana wiedza, spokój, opanowanie, szczerość, rzetelność, dyspozycyjność, dobra energia, serdeczna atmosfera, poczucie humoru - to wszystko sprawiało, że oboje z mężem (a towarzyszył mi na każdej wizycie:-)) czuliśmy się zaopiekowani i ważni. Dzięki Państwu Błasiakom, jako przyszli rodzice pierwszego dziecka byliśmy ogromnie przejęci, ale nie przestraszeni. Cóż mogę dodać więcej? Cennik gabinetu się szczególnie nie wyróżnia. Jest jak wszędzie, więc za wizyty i badania płaciliśmy, pamiętając, że wiedza kosztuje. Nowoczesny sprzęt w gabinecie nie wystarczy - trzeba jeszcze umieć z niego korzystać! I tu ukłon w stronę Pana Doktora. P.S. Rozwiązanie już było w rękach położnych sieradzkiego szpitala, a w szczególności Pani Romeczki kochanej, która idealnie pobiera komórki macierzyste! Jako już szczęśliwa mama wspaniałego synka pozostanę pacjentką Państwa Błasiaków na zawsze ;-))

Witam. Tylko dzięki dr Błasiakowi po 11 latach zdecydowałam się na dziecko. Mam 11 letniego synka, który jest chory. Wielu ginekologów sugerowało, że każda kolejna ciąża wiąże się z możliwością urodzenie kolejnego niepełnosprawnego dziecka. Tylko dzięki profesjonalizmowi, ogromnej wiedzy i szczegółowemu wytłumaczeniu przez doktora , zrozumieliśmy,że nasze obawy są bezpodstawne. W ciąży też były pewne komplikacje, kilka wizyt w szpitalu, ale zawsze czułam obecność, pomoc doktora. Dzisiaj mam 7 miesięczną zdrową córeczkę. Za kilka dni czeka mnie wizyta w szpitalu. Mam wielką nadzieję i ufność,że i tym razem lekarz mnie nie zawiedzie. Strasznie się boję, ale wierzę,że za kilka dni będę mogła napisać, że wszystko jest w porządku dzięki pomocy i trafnej diagnozie lekarza Błasiaka. Dziękuję za wszystko i szczerze POLECAM.

Zdecydowanie wszystko godne polecenia. Kiedy byłam w ciąży i mój lekarz odmówił mi przyjęcia ponieważ jak się wyraził ma komplet. zadzwoniłam ze łzami w oczach do doktora Błasiaka. Bez wachania kazał mi natychmiast przyjechać mimo że miał dużo pacjentk. Jestem mu bardzo wdzięczna ponieważ dzięki jego leczeniu jestem nadal w ciąźy a wizyta bardzo mnie uspokoiła. Lekarz w mojej ocenie bardzo miły byłam zaskoczona chęcią wytłumaczenia mi wszystkiego i jakością badania usg

Lekarz, który w listopadzie opiekował sie mną w czasie mojego porodu. Nie chcę opisywać szczegółów bo nie o to tutaj chodzi. Nie wiem w jakim stanie byłby mój synek gdyby nie dr Błasiak. Bardzo mi pomógł i dzięki niemu jestem najszczęśliwszą z mam. Kiedy byłam już zrozpaczona cierpliwie ze mną rozmawiał, pocieszał, tłumaczył. W czasie kiedy parłam, też bardzo mnie wspierał. Nigdy nie byłam jego prywatna pacjentką więc nie wiem jaki jest prywatnie. Po porodzie też mnie odwiedził. Jest sympatyczny i miły w rozmowie.

Za dużo jak na sam początek nie moge powiedzieć ponieważ to moja pierwsza ciąża, jestem w 5 miesiacu lecz do tej pory zostały spełnione wszystkie moje oczekiwania. Kazda wizyta przebiega spokojnie, jest czas na rozmowe, na pytania. badania są robione dokładnie i z całkowita uwagą. jestem bardzo zadowolona z dr. Błasiaka i jesli mam być szczera to z polecam Go wszystkim kobietą które nie moga się zdecydować. Pozdrawiam.

Początkowo trochę się zdenerwowałam ponieważ w chwili kiedy miałam wejść do gabinetu ( a wizyta u ginekologa jest dla mnie dużym przeżyciem)lekarz oznajmił, że w szpitalu cos się wydarzyło i musi do niego natychmiast jechać. Wrócił dopiero po 1,5 godzinie i tak długo musiałam czekać. To nie było przyjemne. Później już moge napisać same pochwały. Lekarz kulturalny, miły. Dokładnie o wszystko wypytał. Badanie bardzo delikatne. Tłumaczenie wszystkiego też bardzo jasne. Zalecenia zapisane na kartce. Polecam.

Super lekarz i specjalista! zdecydowanie godny polecenia. Zawsze znajdzie czas na rozmowę. Można na niego liczyć w trudnych sytuacjach. Odpowie na każdy telefon albo sms. Wizyta kosztuje 70 zł (byłam w tym tygodniu), dodatkowo płaci się za inne badania.

Świetny specjalista ale tez przemiła osoba. Zawsze dokładnie tlłumaczy na czym polega problem i opisuje działanie leków, które przepisuje, mam do niego pełne zaufanie co niestety nie zdarza sie dosyć czesto posród lekarzy. Mimo ze studiuje w Poznaniu to zawsze uda umowić mi sie na wizyte w dogodnych godzinach i jeżeli mialam pilna sprawe to nigdy nie odmówil mi przyjecia.

Bardzo sumienny lekarz. Po moim porodzie kiedy dostałam krwotoku zadzwoniłam po niego i w ciągu 10 minut przyjechał do szpitala żeby mnie ratowac chociaż w tym czasie miał prywatnie pacjentki. Bardzo uczciwy i za to też go szanuję. Zawsze wszystko dokładnie wyjasnia tak że wszystko zrozumisz chociaż się nie znasz. Polecam go każdej mojej koleżance.

Prowadził moją pierwszą ciążę z prowadzi obecną. Jest bardzo cierpliwy - odpowie na każde pytanie tak,że musisz wszystko zrozumieć. W czasie kiedy odbierał mój poród czułam się wyróżniona. Doskonale zna się na USG i w tym badaniu jest niezastąpiony. Pilnuje, żebyś za dużo nie utyła. W czasie badania wprowadza ciepłą atmosferę. Zdecydowanie godny polecenia!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Sieradz"?

Zdrowie

Agnieszka Balińska