lek. dent. Tomasz Bobeklek. dent. Tomasz Bobek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lek. dent. Tomasz Bobek

Jestem lekarzem stomatologiem. Ukończyłem Curriculum implantologii. Specjalizuję się w implantach zębów. Specjalizuję się w takich dziedzinach jak: implantologia, protetyka na implantach oraz nowoczesna endodoncja (czyli leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem). Od 2006 roku przynależałem do GDC w Londynie. Doświadczenie zdobywałem podczas licznych szkoleń i kursów w kraju i za granicą min. w USA, Niemczech, Korei, UK, Irlandii, Chinach, Turcji czy na Kubie.

Pracuję w gabinecie IMPLANTIS...

Bardzo profesjonalny dentysta. Leczenie z implantami trwało pół roku, ale efekty przerosły moje oczekiwania. Mogę teraz normalnie mówić i jeść. Polecam wszystkim.

Na początku roku trafiłam do doktora Bobka z polecenia koleżanki z pracy. Od dawna mam problemy z zębami. Pierwszy raz dentysta zrobił specjalnie dla mnie całościowy plan leczenia i poświęcił czas na wytłumaczenie tego co będzie robił. Implanty zostały wszczepione w lutym a teraz mam już gotowy mostek i czuję się wspaniale. Bardzo polecam doktora Bobka wszystkim, także tym, którzy boją się dentystów:)

Świetny stomatolog jestem jego pacjentką już od wielu lat. Od zeszłego roku leczy się też u niego mój mąż. Polecamy

Bardzo profesjonalny dentysta. Leczenie kanałowe - jestem pod wielkim wrażeniem tego zabiegu. Można być pewnym, że nic nie ujdzie uwagi dr Tomasza. Wyrywanie zęba - czysta przyjemność ;-) (choć żal, że zęba już nie będzie)

Bardzo profesjonalny dentysta.
Leczenie kanałowe - jestem pod wielkim wrażeniem tego zabiegu.
Można być pewnym, że nic nie ujdzie uwagi dr Tomasza.
Wyrywanie zęba - czysta przyjemność ;-)
(choć żal, że zęba już nie będzie)

Polecam pana Doktora wszystkim, którzy boją się dentystów. Jest miły, delikatny i kompletnie bezboleśnie znieczula. Spokojnie do niego wracam na kontynuację leczenia.

Dopiero tu została mi uratowana 6-tka przez innych dentystów skazana do usunięcia. Gorąco polcam!

Świetny specjalista i zawsze uśmiechnięty człowiek. Doktora Tomasza polecam zawsze każdemu, bo to odpowiedzialny lekarz o wysokich kompetencjach.

Świetny dentysta. Trafiłem do niego po nieudanym leczeniu kanałowym. Przeleczył mi go jeszcze raz przy użyciu mikroskopu. Trwało to dość długo, ale zęba udało się uratować i przestał boleć

Nie polecam. Mam niemiłe wspomnienia i brak efektów leczenia. Jak dla mnie - nieodpowiedzialne traktowanie pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024